Şimdi Ara

Full str glavie - Eziqmi oldu ne? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: susuvekuku

quote:

Orjinalden alıntı: RockTheWorld

bizim arkadaş Full Str char kasıyor

daha dorusu kastıgımı zannediyomuş

nivlama baktım 2 stat pointi inte vermiş 1 lvl upta 1 str 2 int yapmıs

yenide 72 oldu itemlere str basarak dengelesin mi yoksa charı bıraksın mı illa dh ye yaz dedi bende yazdım

Allahtan bende öyle bi sorun yok

Bence ; Kesinlikle yeniden acsın
    Düşün sen şimdi str ye 2 tane vermedin alchemy ile itemlerinle o arayı kapattın
    Str ye tam verip alchemyyi gine yapabilceginin en iyisini yapasan
    En az 2 str öne gecicek..
    Buda Misal 10.000 Crit patlatıosun Str 2 farkı ile 10.015 olur buda bana göre büyük fark..
    O charıda satsın

saçmaladığının farkındasındır herhalde...2 str kaybından hiç birşey olmaz. gitsin chestine legsine vs str bassın farkı çok rahat bir şekilde kapatır.
    2 str eksiği için yeni char mı açacak ?
    kolay sanıyorsun herhalde 72 level char yapmayı

• Bence yeni char açsın 2 str phy.blancede fark eder
  • ofunuz pofunuz yahu 2 str allah aşkına yapmayın
  • 2 str den bişi olmazzz
    önemli olan senin içindeki pvp ruhu
    için ezikse 1000 str fazladan str en olsada bişi olmaz

ama için sağlamsa 1000 str eksik olsun gene alırsın
  • Sağlam bir char istiyorsa arkadaşın yeniden full str olarak kassın.

Not:Gerçekler acıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: terry277

Sağlam bir char istiyorsa arkadaşın yeniden full str olarak kassın.

daha önce çok mu 2 eksik str ye verdin de bilmiş bilmiş konuşuyosun ??? hasta etme adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: son_gooku

quote:

daha önce çok mu 2 eksik str ye verdin de bilmiş bilmiş konuşuyosun ??? hasta etme adamı

İtemleri aynı bir FULL STR glavier bir charla , 2 kez inte verilmiş 1 glavier char pvp yapsın bakalım kim yeniyi?
    ben sadece fikrimi söyledim.
    ''Hasta etme adamı.'' Gibi sözler yakışmıyor dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terry277 -- 12 Haziran 2008; 22:43:40 >

• 2int 1str glavie değil spear alsın garment giysin char çok süper olur

earth ghostlarda kasar
  • quote:

quote:

quote:

İtemleri aynı bir FULL STR glavier bir charla , 2 kez inte verilmiş 1 glavier char pvp yapsın bakalım kim yeniyi?

terry277 yazdıklarından anladığım kadarıyla sroda pek tecrübeli değilsin yani tecrüben 2 ayı geçmiyor 2 kez inte verilmesinden bişey olmaz.ne kadar phy ne kadar mag dmg/balance fark edecek.isterse 10 kez inte versin yine çok fark yapmaz.senin verdiğin örnekteki 2 char kapışsa ikisinin de kazanma ve kaybetme oranı itemler aynı olmak şartı ile %50dir.3 vuruşta iniyorsan yine 3 vuruşta inersin.birşey farketmez.tabiki full STR/int char isterim ben de ancak char 72 lvl olmuş şu saatten sonra 2 stat için tekrardan kasılması bence hiç akıllı adamın yapacağı iş değil(bu sebeple kasmak tabiki).

• bi eşyaya 8int tutmuş say bişi olmaz 2 stattan
  • Bişey olmaz ya şimdiki kastıgım 42 Lv lık rogueye yanlışlıkla 2 stat inte verdim hala devam ediyorum bişey olmaz devam etsin
  • kardesım hybrid glavieler ne kadar can yakıyor biliyor musun? sen benım 15 stad pointi inte verılmıs ful farmed glavie charm vardı masalalhı vardı...

o char heba edilmez
  • Kesinlikle devam etmeli.2 statdan bişey mi olur.Ayrıca başlıkta konuya uymamaış.
  • 2 statdan bişeyy olmazz ama cokk endişelenmesinn tabii pre kullanıyosaa zatenn ordann str geliyoo bişey fark etmezz
  • 2+1 bow yapan wardi gordum forumda 90 lwl suan seytan awında gayret gzl
  • bence uzatmayin bu konuyu arkadasin yapacagi tek sey her degree artisinda herhangi bir itemina 2 str bassin tmmdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

quote:

quote:

terry277 yazdıklarından anladığım kadarıyla sroda pek tecrübeli değilsin yani tecrüben 2 ayı geçmiyor 2 kez inte verilmesinden bişey olmaz.ne kadar phy ne kadar mag dmg/balance fark edecek.isterse 10 kez inte versin yine çok fark yapmaz.senin verdiğin örnekteki 2 char kapışsa ikisinin de kazanma ve kaybetme oranı itemler aynı olmak şartı ile %50dir.3 vuruşta iniyorsan yine 3 vuruşta inersin.birşey farketmez.tabiki full STR/int char isterim ben de ancak char 72 lvl olmuş şu saatten sonra 2 stat için tekrardan kasılması bence hiç akıllı adamın yapacağı iş değil(bu sebeple kasmak tabiki).

Saçma saçma konuşma. o zmn sağlam bir charın olmaz bunu bil

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.