Şimdi Ara

GALATASARAY'DA PEREZ VE FLEURQUİN GÖNDERİLİYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
5.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @BelieveMe gibi mükemmel bir futbolcuya kadar üzüleceiğimiz çok değerli oyuncular vardı,,avrupa gol karlı, real madrid e 2 yılda 8 gol atmış, tr liginde ilk yarı 18 gol atmış, 1 maçta 5 gol atmış bir jardel i sıfırladık...

Adrian ILIE, filipescuyu sattık, şimdiki bayerne giden adını yazmak istemediğim fransız futbolcuyu saymıyorumm bile...

inşallah bundan sonra hata yapmayız ama iliç yedek biel olsa kadroda olmalıydı, lincolnun lmadığı zamanlarda sahaya sürerdik, ucu7z futboluydu ama görev adamıydı.
  • Ben severdim Himerbeley Fleurquin ve Perez'i..

Fener maçında Prates'in Hakan Şükür'ün kafasına nişanladığı topun gol olmasını hayatım boyunca unutamayacağım..

Horvath , Spehar, Bir de birinin çakmasıydı Mbamba mıydı neydi? Jardel'in takasından gelenler..

Sergio Almaguer bombaydı, bir arkadaş yazmış adını..

Ali Lukunku.. Florian Bratu.. Pinto.. Frank de boer.. Concecaio.. Fatih Terim'in Brezilyalısı vardı bir tane daha Felipe...

Capone.. Çok severdim.

Eskilerden Gütschow vardı çok severdim, Ljung vardı isveçli, Hollandalı bi defans vardı, Fener maçının sonunda serbest vuruşta top en kötü yerine gelmişti son hatırladığım sahnesi oydu Van Gobbel'di galiba..

• quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

GALATASARAY'DA PEREZ VE FLEURQUİN GÖNDERİLİYOR

azis e benziyo
  •  GALATASARAY'DA PEREZ VE FLEURQUİN GÖNDERİLİYOR

• quote:

Orjinalden alıntı: lincoln10ever

quote:

Orjinalden alıntı: DasheriM

quote:

almaguer, ali lukunku, cesar prates den falan birisidir kesin.. :D kump alman vardı bitane demi sarışın. 1 gol mü atmıştı 1 yılda ıhııhıhııh :D

jardel karşılığında aldığımız 3 lüye ne demeli, adlarını hatırlayan var mı :D

Alttaki resimdeki Prates. Kump değil Knup'du adı yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca adam İsviçreliydi...

Ben resimdeki,knup demedim, siz okuduğunuzu anlamamış ve yanlış yorumlamışsınız, tekrar okuyun isterseniz size yardımcı olayım...

yukarıda "almaguer, ali lukunku, cesar prates den falan birisidir kesin resimdeki deikten sonra nokta koyup şöyle devam etmişim"kump alman vardı bitane demi sarışın."

yani birde bu vardı demişim bu 4 ünün ortak özelliği forvet olmaları...

Beni asıl şok eden ise verdiğim o 3 örnekteki futbolcu siyah/zenci...Sonra kurduğum cümlede " kump alman vardı bitane demi sarışın."

demişim SARIŞIN bu cümleyi okuduktan sonra nasıl resimdekine knup diyebielceğimi düşündünüz hayretler içersinde kaldım.

sen okuduğunu yanlış anlamış olmayasın ?

adam sana resimdekine knup demişsin dememiş, resimdeki prates demiş, ekstra da sen nasıl 2 farklı olaydan bahsetmişsen o da . dan sona knup olayına açıklık getirmiş. hani sen de aynı şeyi yapmışsın ya...

• Sizler hatırlamazsınız zamanında Kosecki vardı. Bu ülkenin gördüğü göreceği en süratli futbolcuydu. Sağ kanattan deli gibi akar, orta yapmak için topa basar, bir süre arkadaşlarının gelmesini beklerdi.
  • Fanatik Gazetesi'ndeki habere göre: "Galatasaray´da 19 resmi maçta forma giydi 12 gol attı. Ancak o sıradan bir futbolcu değildi. Çünkü Doğu Almanya istihbarat örgütü STASİ´nin en popüler ajanlarından biriydi. Kim mi? Gütschow...

Hollanda´nın ünlü dergisi Voetbal Doğu Alman futboluyla ilgili ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı.1992-93 sezonunda Cim Bom´da oynayan yıldızın ülkesinde gizli servis adına çalıştığı vurgulandı.
    Torsten Gütschow... Galatasaray’da çok da kalmadı. Ancak bir sezondan kısa bir süreye sığdırdığı gollerle ve lüle lüle sarı saçlarıyla Sarı-Kırmızılı taraftarların gönlünde taht kurdu. O zaman da takımın başında bulunan Karl Heinz Feldkamp’ın isteğiyle geldiği Cim Bom’un 1992-1993 sezonunda lig şampiyonluğu Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmasında önemli rol oynadı. Hollanda’nın ünlü futbol dergisi Voetbal International yıldız golcü ile ilgili çok gizli bir gerçeği ortaya çıkardı. Doğu Alman futbolu hakkında geniş bir araştırma haberi yapan dergi Gütschow’un ülkesinin gizli servisi STASİ (Staatssicherheit-Milli Güvenlik Teşkilatı) için çalıştığını yazdı. Haberde Berlin Duvarı yıkılana kadar başka bir deyişle 1981-1989 yılları arasında STASİ adına casusluk faaliyetleri yürüten Gütschow ile ilgili şu ifadeler kullanıldı:

STASİ’nin en gözde casusuydu
    “Doğu Alman futbolunun çok sıradanlık üzerine kurulduğunu düşünenler yanılıyor. Çünkü o dönemde futbol dünyasının içinde de bir sürü entrika yaşanıyordu. Sosyalizm adına birçok futbolcu ortadan kayboluyordu. Hükümet kendi politikası doğrultusunda şampiyon olacak takımı belirlerdi. Aynı zamanda her büyük takım içinde birisini casus olarak barındırırdı. Bu görevi yapanlardan biri de dönemin ünlü golcüsü Torsten Gütschow’du... Tecrübeli futbolcunun Dynamo Dresden’de forma giyerken takım arkadaşları ve teknik heyetle ilgili yüzlerce dosyayı STASİ’ye ilettiği biliniyor. STASİ’nin en gözde elemanlarından olan Gütschow’un yaşanan her türlü bilgiyi yetkililere aktardığı söyleniyor. Ancak iki Almanya’nın birleşmesinden sonra Gütschow’un ismi 1992’de deşifre edildi. Yıldız golcü bu iddiaları kesin bir dille yalanladı ancak STASİ ile yakından alâkalı olduğu kaynaklar tarafından her zaman doğrulandı.”

• Unuttuklarımdan..

Brad Friedel, Dean Saunders, Barry Venison, Michael Marsh, Richard Kingston, Stephan Appiah, Norman Mapeza, Gustavo Victoria, Marcio, Mohamed Sarr, Christian..
  • Bir de bu vardı

• quote:

@MrKhan saçmalama allahşkına sende anlammışsın. adam dediğin gibi bana resimdekine knup dediğimi söylemiş. oysa öyle dememişim okuduğun gibi...

o mesjaımda sarışın demişim, sizin aklınız çalışmıyor mu zenci/siyah futbolcuyu nasıl sarışın isviçreli futbolcuya benzetebilirim? mantığınız yok mu?

hepsini yeniden okumanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

bunu hatırlayan var mı?

Taça giden şutu Hakan Şükür'ün kafasına çarpıp gol olmuştu. ( Fenerbahçe'ye karşı)

• perez mi bekleneni verememişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.
    Sizler hatırlamazsınız zamanında Kosecki vardı. Bu ülkenin gördüğü göreceği en süratli futbolcuydu. Sağ kanattan deli gibi akar, orta yapmak için topa basar, bir süre arkadaşlarının gelmesini beklerdi.

Mükemmel futbolcuydu, hala hatırlarım.

• Çekilin kamyon geliyoooo

• quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

Çekilin kamyon geliyoooo

bu adam ilk 2-3 hafta gol atmıştı sanırm :)
    hatta fenerdeki atkinsona rakip niyetine forvet oynayacak falan diyolardı

televoleye de çıkmıştı, kız kulesine çıkıp kadıköye sesini duyurmaya çalışıyodu

• quote:

Orjinalden alıntı: MrKhan

quote:

quote:

quote:

almaguer, ali lukunku, cesar prates den falan birisidir kesin.. :D kump alman vardı bitane demi sarışın. 1 gol mü atmıştı 1 yılda ıhııhıhııh :D

Alttaki resimdeki Prates. Kump değil Knup'du adı yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca adam İsviçreliydi...

Ben resimdeki,knup demedim, siz okuduğunuzu anlamamış ve yanlış yorumlamışsınız, tekrar okuyun isterseniz size yardımcı olayım...

yukarıda "almaguer, ali lukunku, cesar prates den falan birisidir kesin resimdeki deikten sonra nokta koyup şöyle devam etmişim"kump alman vardı bitane demi sarışın."

Beni asıl şok eden ise verdiğim o 3 örnekteki futbolcu siyah/zenci...Sonra kurduğum cümlede " kump alman vardı bitane demi sarışın."

demişim SARIŞIN bu cümleyi okuduktan sonra nasıl resimdekine knup diyebielceğimi düşündünüz hayretler içersinde kaldım.

sen okuduğunu yanlış anlamış olmayasın ?

adam sana resimdekine knup demişsin dememiş, resimdeki prates demiş, ekstra da sen nasıl 2 farklı olaydan bahsetmişsen o da . dan sona knup olayına açıklık getirmiş. hani sen de aynı şeyi yapmışsın ya...

Açıklaman için teşekkür ederim. 2 konuyu yan yana yazınca nedense karıştırmışlar...

• quote:

quote:

quote:

Orada tek cümle değil 2 ayrı cümle ile 2 ayrı şeyi belirttim ama anlaşılan görmedin...

• quote:

quote:

@MrKhan saçmalama allahşkına sende anlammışsın. adam dediğin gibi bana resimdekine knup dediğimi söylemiş. oysa öyle dememişim okuduğun gibi...

o mesjaımda sarışın demişim, sizin aklınız çalışmıyor mu zenci/siyah futbolcuyu nasıl sarışın isviçreli futbolcuya benzetebilirim? mantığınız yok mu?

Bu verdiğin cevap rezillik pskilojisinin bir ürünü...ben şartnameleri hızlı okumak için hızlı okuma kursu, 10 parmak azmak için F rtl kursu aldım, okduğumu çok iyi anlarım merak etme...(işte f evde q kulalnınca harf hataları yapıyoprum bilen biliyor zaten :) )

• @DasheriM , yukarıdaki 2 mesajında ne anlatmaya çalıştığını anlamdım dostum, saçma sapan rezik olmanın verdiği acı ile cevaplar yazmışsın, eğer düzgün bişeyler yaarsan cevabını alırsın merak etme...
  • quote:

quote:

quote:

Bu verdiğin cevap rezillik pskilojisinin bir ürünü...ben şartnameleri hızlı okumak için hızlı okuma kursu, 10 parmak azmak için F rtl kursu aldım, okduğumu çok iyi anlarım merak etme...(işte f evde q kulalnınca harf hataları yapıyoprum bilen biliyor zaten :) )

Parana yazık olmuş :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.