Şimdi Ara

galaxy s3 mu! asla tavsiye etmem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çoğumuz burada ekranın ne kadar dayanıksız olduğunu okuduk.ben de yaklaşık 4aydan beri s3sahibi olduğumdan ve problem yasamadigimdan yazılanlara inanmıyordum açıkçası.telefonu aldığım günden beri belkin tpu kılıf ve ekran koruyucula kullanıyorum.bugün telefonun tozunu almak için kılıfı çıkardığımda dis camın köşesinde çok ufak bir catlak olduğunu fark ettim.telefonu 1kez bile dusurmedim.kilifsiz kullanmadım.darbe de almadı hiç.catlak çok çok ufak ve çizgi şeklinde değil nokta şeklinde.kendim yasamasam ekran hakkında yazılanlara inanmayacaktim ama gözüm gibi baktığım alet darbe almadan çatladı.burada yazılanlar doğru.malzeme kalitesi beş para etmez bir alet.alacak olanlara tavsiye etmiyorum.note2 nin de farklı olacağını sanmıyorum kalite olarak.bilgilenmeniz amacıyla yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I33I2K4Y -- 18 Ekim 2012; 12:09:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgilendirme için teşekkürler uğraşıp yazmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I33I2K4Y

Arkadaşlar çoğumuz burada ekranın ne kadar dayanıksız olduğunu okuduk.ben de yaklaşık 4aydan beri s3sahibi olduğumdan ve problem yasamadigimdan yazılanlara inanmıyordum açıkçası.telefonu aldığım günden beri belkin tpu kılıf ve ekran koruyucula kullanıyorum.bugün telefonun tozunu almak için kılıfı çıkardığımda dis camın köşesinde çok ufak bir catlak olduğunu fark ettim.telefonu 1kez bile dusurmedim.kilifsiz kullanmadım.darbe de almadı hiç.catlak çok çok ufak ve çizgi şeklinde değil nokta şeklinde.kendim yasamasam ekran hakkında yazılanlara inanmayacaktim ama gözüm gibi baktığım alet darbe almadan çatladı.burada yazılanlar doğru.malzeme kalitesi beş para etmez bir alet.alacak olanlara tavsiye etmiyorum.note2 nin de farklı olacağını sanmıyorum kalite olarak.bilgilenmeniz amacıyla yazdım.

bu durumda distribütör garanti veya kasko ne yapar merak ettim.
    bunu gidermiyorsa ne anlamları var.
    500tl ucuza alıp da bu gibi durumlarda kasa değişimi yaptırmak daha mantıklı geldi birden

• Kendim yapsam dusursem tamam diyeceğim.telefonu sadece cebimde taşıdım.bozuk parayla dahi tasimadim.ki anlattığım gibi darbe kırığı da değil.cebime koyarken de ekranın dis tarafa gelmemesine dikkat ettim.ha dersiniz ki cebindeki baskıdan dolayı kırılmıştır diye; o baskıdan dolayı da kiriliyorsa bir telefonun cami, öyle telefona lanet olsun derim.5800im vardı.düşmediği zemin kalmadı 5senedir çatır çatır çalıştı.hala da çalışıyor.

• Herkes başına birşey geldiğinde telefona laf atmaya başlıyor. Onun öncesinde ise herkes en iyi telefona sahipti.
    Neyse telefonu kırmışsınız şimdide sıkıntınızı ataya çalışıyorsunuz. Bu benim düşüncem saygı duymaısınız.
    Geçmiş olsun. Gerçekten kırılmış olmasına üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Herkes başına birşey geldiğinde telefona laf atmaya başlıyor. Onun öncesinde ise herkes en iyi telefona sahipti.
    Neyse telefonu kırmışsınız şimdide sıkıntınızı ataya çalışıyorsunuz. Bu benim düşüncem saygı duymaısınız.

Birincisi sıkıntı atmayı gerektiren birşey yok.sonuçta kullandığın bir eşya kırılır da bozulur da.ikincisi kirsam dusurdum ezdim kırdım derdim.ben burada insanlara bilgi vermeye çalıştım.sizin gibi fanboylardan degilim.ne apple ne samsung ne de nokia benim babamın firması değil.ben olanı söylerim.sizin gibi türk olmayan firmaların amigolugunu yapmıyorum kusura bakmayın.samsung holdinginizde başarılar.

• quote:

quote:

Herkes başına birşey geldiğinde telefona laf atmaya başlıyor. Onun öncesinde ise herkes en iyi telefona sahipti.

Birincisi sıkıntı atmayı gerektiren birşey yok.sonuçta kullandığın bir eşya kırılır da bozulur da.ikincisi kirsam dusurdum ezdim kırdım derdim.ben burada insanlara bilgi vermeye çalıştım.sizin gibi fanboylardan degilim.ne apple ne samsung ne de nokia benim babamın firması değil.ben olanı söylerim.sizin gibi türk olmayan firmaların amigolugunu yapmıyorum kusura bakmayın.samsung holdinginizde başarılar.

Profilim açık. Attığım mesajlarıma bakabilirsin. Ondan sonra konuş fanboy manboy.
    Ben kullandığım telefonun nasıl bir telefon olduğunu biliyorum. Durup durup yerde telefonun ekranı kırılmaz,led akmaz.
    Mutlaka baskı sonucu olması gerekiyor.

Neyse senin gibi bilinçsiz kullanıcılarla uğraşamam. Umuyorum akıllanmışsınızdır.
    Yeni telefonunuz ekranını şuan kırdığınız gibi kırmazsınız.

Herkes zannediyor ki karşısındaki kullanıcılar boş kişiler. Elektronik eşyalar kendi kendine zarar görmez. Boşuna demiyorlar "kullanıcı hatası".

• quote:

quote:

quote:

Profilim açık. Attığım mesajlarıma bakabilirsin. Ondan sonra konuş fanboy manboy.
    Ben kullandığım telefonun nasıl bir telefon olduğunu biliyorum. Durup durup yerde telefonun ekranı kırılmaz,led akmaz.
    Mutlaka baskı sonucu olması gerekiyor.

Neyse senin gibi bilinçsiz kullanıcılarla uğraşamam. Umuyorum akıllanmışsınızdır.
    Yeni telefonunuz ekranını şuan kırdığınız gibi kırmazsınız.

Herkes zannediyor ki karşısındaki kullanıcılar boş kişiler. Elektronik eşyalar kendi kendine zarar görmez. Boşuna demiyorlar "kullanıcı hatası".

+1

• quote:

Kendim yapsam dusursem tamam diyeceğim.telefonu sadece cebimde taşıdım.bozuk parayla dahi tasimadim.ki anlattığım gibi darbe kırığı da değil.cebime koyarken de ekranın dis tarafa gelmemesine dikkat ettim.ha dersiniz ki cebindeki baskıdan dolayı kırılmıştır diye; o baskıdan dolayı da kiriliyorsa bir telefonun cami, öyle telefona lanet olsun derim.5800im vardı.düşmediği zemin kalmadı 5senedir çatır çatır çalıştı.hala da çalışıyor.

Dostum seni temin ederim cihazın mutlaka o noktadan darbe almıştır.Bu darbe o kadar ufak ve önemsizdir ki farkına bile varmamışsındır.Fakat bilindiği gibi S3'ün dayanıklılık problemi o darbeyi görmezden gelememiş malesef.Ya da değindiğin gibi baskı problemi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.