Şimdi Ara

GAME OVER...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler hep dusunuyorum bu oyun ne zaman bitcek biz ölene kadar oyun devam mı etcek :) nasıl bitcek insan düşündükce garip oluyo bir bilginiz varsa yazın lütfen...

• (up)
  • biz nerden bilelim kardeş posuna soru soruyorsun
  • bitmez bu oyun.bazı arkadaşlar god patoz gelince oyun bitcek felan diyolar .ama bitmeyeceeekk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cobra53

(up)

(down)
  • bi gun bıtecek tabiki teknolojinin cok gerısınde kalacak ve herkes oyunu unutmaya baslayacak boyle olunca k2nın gelırlerı azalmıs olacak server masraflarını gelirler karsılamayacak ve k2serverları kapatacak bızde sonsuza kadar 10061 hatası alacagız iste GAME OVERkendi oyunumuzu kendımız yok edıcez
  • bence kolay kolay bitmez cünkü oyun sürekli up edildigi icin oyun sürekli yenilenecek ve bu oyunu bırakmak ta okadar kolay digil
  • serverlar kapansada kalbimizde yasayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedream

serverlar kapansada kalbimizde yasayacak

ve bunu gelecek nesillere aktaracağız
  • ben sole duydum bu oyun tpolam 27 sene surcek die suan 8. seneye girdik amma ne kdr doru ne kdr yanlıs bilemicem
    doru olsa bile okdr sene bu oyun hayatta kalabilcekmi merak konusu
    bide biz turkler bu oyunu bırakırsak ozmn oyun biter işte
  • bi zmn sadece premium lar oynayabilcek hatta premium die bişi olmıcak oyun paralı olcak biz de apışıp kalcaz
  • evlenince oyun evlenen için biter (bitmeyediebilir) ama karın çocuğun falan yani ilgilenmek lazım
  • ben bi abi tanorum
    ben surekli aga yerine bab derim
    adam harbi babaymıs heehehe
    bide min.5 saat online
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.