Şimdi Ara

GAMEPAD'İM DE SIKINTI VAR ACİL YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle gamepad'im logitech f710.Normalde örneğin ateş etme tuşuna basmadığım halde karakterin ateş etmesi ya da kendi etrafında otomatik dönmesi gibi bozukluklardan pilin zayıfladığını anlardım.Pili değiştirdiğim zaman durum düzelirdi ancak şu anda pili değiştirdiğim halde sıkıntı yaşıyorum.Gittim 2 yerden duracell pil aldım.İlk taktığımda ilk 5 dk çok güzel çalışıyor ancak ondan sonra sapıtmaya başlıyor kontroller.Gaz/fren tuşlarına bastığım halde tepki yok örneğin.Yani böyle anlatamadığım saçma sapan bir durum var.Karakteri kontrol edebiliyorum oyun içinde ancak araç kendi kendine geri gidiyor kendi kafasına göre gamepad oynuyor yani.Bir sürü pil taktım ilk taktığımda ilk 5 dk çok güzel çalışıyor ancak ondan sonra bozuluyor.Sorun neyden kaynaklanıyor anlamıyorum ne yapmam lazım??

• up
  • nekadardır kullanıyorsunuz ürünü ? sonuçta bir ömürleri var o aygıtlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESAras

nekadardır kullanıyorsunuz ürünü ? sonuçta bir ömürleri var o aygıtlarında

Hocam ömürleri var derken? Geçen sene mi 2 sene önce mi ne aldım aygıtı.Daha yeni yahu ne ömürü yapmayın Allah aşkına.Başka bir oyunda çalışıyor dedim zaten sadece belli bir oyunda sıkıntı var bunu çözebilmiş değilim ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.