Şimdi Ara

Garanti süresi içinde aracı arıza yapan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 30 bin bakımında vites topuzunu garantiden değiştirdiler..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 24 Ağustos 2012; 15:46:57 >
  • Garanti süresi içinde,

B5.5 kasa passat;
    Torpidodan sesler geliyordu. Torpidoyu sökünce bağlantılarda problem olduğunu söylediler. Kaynak yaparak ücret almadan tamir ettiler.

B6 benzinli kasa passat,
    -İki defa vites kutusu arızası verdi (Klasik vites kutusu). Tamir ettiler.Bir daha arıza verirse vites kutusunu değiştirmek gerekir demişlerdi.
    -Bir silindirin enjektörü gitti. Enjektörü değiştirdiler

Insignia,
    120km' yi geçince direksiyonda titreme oluyordu. Tekerlek burçlarında değişime gittiler.
  • 2. yıl doldu, çok şükür bir sorun yok.. Maşallah..

Bu yıl bakıma gitmedim.. Garanti yanarsa yansın.. Yağını benzincide değiştirtirim, filtrelerini üç kuruşa alıp kendim değiştiririm, cebimde kalan para da olası bir arıza için dursun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantiden bir dünya iş yaptırdım. parayı çıkardım çoktan.
  • Urfada fiesta'nın ön lastiklerin yanaklarında çatlak vardı 3 tane garantiden değişip lassa taktılar. öncekiler hankook du.
  • eski aracım ford focus 2 ghia daha ilk yılında 2 defa çekici çağırmalık duruma düştü garantiden yaptılar. 2. yılında ön torpido kilidi kırıldı zor bela garantiye soktuk değiştiler, pedalların ordaki ampüller patladı değiştiler vs bir sürü kullandık garantiyi garanti candır çok önemlidir.2 yıl sonunda garanti bitince inşallah birşey olmaz diye hergün dua edip paranoyak oluyorsunuz.çünkü araca birşey olursa sanayide usta arıyorsunuz.burda caka satan golfcüler,focuscular falan varya hepsinin sanayide bir ustası var.çünkü 2 yıl sonra madara oluyorlar.sanayide 100 tl lik iş için servis ağzını 400-500 den aşşağı açmıyor.ben yaşadığımdan biliyorum...

burda boşuna hyundai 5 yıl garanti veriyor diye bağırmıyoruz. honda,hyundai,kia,toyota candır boşuna bütün dünyada en çok satanlar listesinde zirveyi işgal etmiyorlar.

işin garip yani bu japon,kore araçlarıda meretler bozulmuyor. 9 ay oldu maşallah tık yok
    focusuda sıfır almıştım ilk 9 ayda neler oldu neler.

• Corolla'yla 3 sene geçti.garanti kapsamında epey sorunumuz halloldu.babamın ve benim ellerimiz çok terler, direksiyon ve vites topuzu aşınmıştı.100 bin km ye kadar 1 defa komple direksiyon simidi, 2 defa da vites topuzu değişti en basitinden.Toyota servisleri gerçekten mükemmel hizmet veriyorlar, fiyatları da uygun diğer markalara göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Corolla'yla 3 sene geçti.garanti kapsamında epey sorunumuz halloldu.babamın ve benim ellerimiz çok terler, direksiyon ve vites topuzu aşınmıştı.100 bin km ye kadar 1 defa komple direksiyon simidi, 2 defa da vites topuzu değişti en basitinden.Toyota servisleri gerçekten mükemmel hizmet veriyorlar, fiyatları da uygun diğer markalara göre.

Toyota servisleri gerçekten çok iyi. Vites topuzunun kromajı zedelendi diye deri kısmıda dahil tamamını değiştirdiler. Cila yaparken bagaj kapağının üzerindeki logunun kenarlarında cila lekeleri kalmış bir türlü çıkartamadım en son kolanya ile temizlerken logoyu soydum :) Saolsunlar garantiden değişimini yaptılar. Başka markalar bunu yapar mı bilmiyorum.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxXXxN -- 25 Ağustos 2012; 17:40:13 >
  • Passat 2.0 tdi vardı 2005 model! 2008 yılında garantisi bitmiş olmasına rağmen tüm klima sistemini değiştirdiler.ben ödeseydim 4000 liraya yakındı miktar.
  • Arkadaşımı 1 aylık İ 20 si kliması bozuldu 2 gün serviste kaldı arıza tamir edildi...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.