Şimdi Ara

garip bir windows sorunu.ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • durup dururken fare seçili klasörün ve sayfanın en altındaki simgeyi seçiyor ve sayfa sürekli en aşağıya iniyor. yeni format atıldı. sorun neden kaynaklanıyor bilen varsa yardımlarını bekliyorum. teşekkürler.

• arkadasım optik mouse mi kullanıyorsun belki yansıma yapabilir veya klavyendeki upage down tusu içerden baslı kalmıs olabilir.. sisteminde bozulma fln oldugunu sanmıyorum ama sen yinede bi virus taraması yap .. imkanın varsa bi klavye mausu deişip ole dene. oke..

• Optik mauseler buna benzer sorunlar çıkartabiliyor. Özellikle mause A4 tech ise neredeyse hepsi çıkartıyor. Başka bir mause ile dene bakalım ne olacak. Sonucu da yazarsan çok iyi olur.
  • optık mouse kullanıpta mouse ped kullanıyosan ondanda olabılır
  • Kardeş şimdi çözdüm( umarım ) .. sorun çok komik, fıkra diye anlatabilirsin, şöyleki : kablosuz klavyemi(labtec) teklediği için bi kenara atmıştım ve üstüne benim şapka düşmüş bastığı tuşta her sayfanın sonundaki simgeyi gösteriyor(masa üstü dahil, sanırım bahsettiğin tuş).. yani böyle abuk bi durummuş.. çok saol cevabın için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: halifax

Kardeş şimdi çözdüm( umarım ) .. sorun çok komik, fıkra diye anlatabilirsin, şöyleki : kablosuz klavyemi(labtec) teklediği için bi kenara atmıştım ve üstüne benim şapka düşmüş bastığı tuşta her sayfanın sonundaki simgeyi gösteriyor(masa üstü dahil, sanırım bahsettiğin tuş).. yani böyle abuk bi durummuş.. çok saol cevabın için..
    Süpersin hocam

• mouse da değiştirdim, optikti şimdi kablosuz.. ondanda olabilir sanırım.. ama mantık olarak "pageUp" tuşu basılı kalmış olması daha yüksek sanırım.. bunun için 1 sistem geri yükeleme ve 2 kere acronis.. ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar.. bu kadar hızlı bi forum sitesi sanırım olamaz.. teşekkürler vee teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.