Şimdi Ara

Garip Gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle mrb'lr arkadaslar.Benım sorunum şu ki format atmam gerek pc'ye. Fakat windows cd'm yok. Ve acilen format atmam gerek! Bana bu konuda yardimci olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.

• format attıktan sonra windows u tekrar kuracaksan cd olmadan olmaz. ama eger derdin sadece dos a cıkmaksa bi başlangıc disketi oluştur. reset at bilgisayara acılısta boot u diskete ver.
  • bu konuda nasıl yardımcı olabılınırkı belkı lınk fln wardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Osiris Quidam

Öncelikle mrb'lr arkadaslar.Benım sorunum şu ki format atmam gerek pc'ye. Fakat windows cd'm yok. Ve acilen format atmam gerek! Bana bu konuda yardimci olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.

ya tam yapmak istediğin nedir windows kurmadan sadece format mı atmak istiyorsun
    bunun için bir açılış disketi oluşturup bilgisayarı ondan açıp format atabilirsin
    eğer windows cdsi olmadan format atıp windows kurmak istiyorsan şaka yapıyorsun herhalde derim :)

• Konuyu biraz açmamda fayda olucak sanırım. Arkadaslar daha once web'den format ve dahilinde kurulum diye bir şey duymustum hem aslı varmı dıye bakıyorum hemde yarama melhem olmasını beklıyodum. Ama sanırım cd kullanmadan olmucak yınede tşk ederim.
  • senin dediğin sanırım unattented windows kurulumu yani cd takıyorsun önceden yaptığın ayarlamalar sayesinde hiçbirşey sormadan kurulumu tamamlıyor.E doğal olarak bunun için de cd lazım :)

cdsiz kurulum ris sayesinde olabilir ama bu çok karmaşık bir yapı yani snn uygulaman özellikle şuan elinde cd yokken imkansız.
    Ris Nedir?

Cd edinmen lazım...
  • sorun cevabı basit gideceksin bi xp proff cd alacaksın onu kuracaksın sonra pc çalışır zati
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.