Şimdi Ara

Gearbest | Yıl Sonu Stokları Bitiriyoruz Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gearbest | Yıl Sonu Stokları Bitiriyoruz Kampanyası

Yılın en çok ilgi gören indirimleri şimdi daha da ucuza karşınızda. Sırf satmak için bile alınacak indirimler. Stoklar bitmeden değerlendirelim :)

Gearbest.com Avantajları;
    *100 dolara kadar olan alışverişlerde gümrük vergisi iade edilmektedir. 100 dolar Üzeri olan alışverişlerde gümrük vergisinin %50'si iade edilmektedir.
    *Ücretsiz Türkiye kargosu ile ürünleriniz 0-10 gün arasında adresinize ulaşır.
    *Satın aldığınız ürünler için sigorta satın alma seçeneği de mevcuttur.
    *Hatalı ürünler için para iadesi garantisi vardır.
    *Satın aldığınız ürünü kargoya verilene kadar iptal etme hakkınız vardır.
    *Ürün sayfasında aksi iddia edilmedikçe tüm ürünler bir yıl garantilidir. Gearbest, garantiye gönderilen ürünün geri teslimatı için nakliye sırasında, müşterinin tüm gümrük masrafları, gümrük vergileri veya tarifelerinden sorumludur. Bu durumlarda, gümrük ücretlerini, yetkili geri ödeme tutarınızdan düşülür.

Link: YIL SONU İNDİRİMLERİ - STOKLARI BİTİRİYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamptonite -- 21 Aralık 2017; 13:2:50 >

• 0,59 dolarlık ürüne 2,38 dolar kargo masrafı var. tr.gearbest.com/car-decorations/pp_226569.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 21 Aralık 2017; 13:42:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo tamamen ücretsiz olacakki aliexpresa gibi tadı olsun.Çoğu şey aliexpressten pahalı ve kargo ücreti çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye hızlı(?) kargo seçeneğini tekrar denemek için 10 sentlik bir ürün aldım. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gearbestten aldığım 50 usdlik ürüne 40 tl vergi çıktı, aynen dediğiniz gibi vergi iadesi kampanyası kapsamında firmaya yazdım. ancak bana verdikleri cevap ;

"Web sitemizin politikasına göre ithalat vergileri yalnızca müşterinin sorumluluğundadır.
    Paketi almak için bu vergileri ödemek müşterinin sorumluluğundadır, bu tür durumlarda herhangi bir tazminat ödeyemeyiz."

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    hocam o durum daha kötü o zaman :) bu durumda bu kodu kullanan 3 kişiden 2 si haybeye uğraşıyor, he ref kodu bir havuz oluşturuyor ve o burdaki arkadaşlara pay ediliyorsa da kimin linkinden gidildiği de anlaşılmayacak az uğraşanla çok uğraşan ayır edilemeyecek :)

ben ref koduna da karşı değilim bu arada, sadece 3 konuda da aynı kodu görmek garip geldi.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    o ref konu üyelerin değil, DHnin kodudur....
  • Hocam benim kafama takılan nokta. Siparişi ücretsiz kargo ile verip sigortalamayı seçmezsek ve ürün trye girdikten sonra bana ulaşmazsa benim para havaya mı gidiyor?
  • Bu kampanya devam etmektedir. İlk mesajdaki linke tıklayarak stoklara göz atabilirsiniz.

22.12.2017 indirimleri ana konuma eklenmiştir

Tüm sorularınız ve siparişlerdeki sıkıntılarınız için bana özelden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışacağım.
  • Vamptonite kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sorunun cevabını biliyor musun?

Hocam benim kafama takılan nokta. Siparişi ücretsiz kargo ile verip sigortalamayı seçmezsek ve ürün trye girdikten sonra bana ulaşmazsa benim para havaya mı gidiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Hocam benim sorunun cevabını biliyor musun?

Hocam benim kafama takılan nokta. Siparişi ücretsiz kargo ile verip sigortalamayı seçmezsek ve ürün trye girdikten sonra bana ulaşmazsa benim para havaya mı gidiyor?

Ya ürün bir şekilde ulaştırılır ya da para iadesi için ticket açılır.
  • Cevap için teşekkürler, sigortanın mantığını pek anlamadım, urun gelmezse veya kırık bozuk gelirse kanıtladığım surece sigortaya ne gerek var?

Ya da pahalı bir şey alınca illa sigortalı mı almalı acaba?

Gearbest niyeyse aklımda iyi diye kalmamış.

En iyisi ebaydi ama paypal kapanınca aliexpresse yoneldim, arada da işte gearbest, bandgood filan takılıyorum.

• vergı cıkan urunu almazsak paramızı gerı alabılırmyız arkadaslar
  • 1 aydır ödeme yapamıyorum..!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.