Şimdi Ara

**GENERAL MOBILE DST10 ÇİFT HATLI 185 YTL!!**

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çift Sim Kart Teknolojisi, GSM: 900 / 1800 MHz, 1.44” 65.000 Renkli CSTN Ekran, FM Radyo, 1000 Adet Telefon Rehberi Hafızası, GPRS,Wap,MMS,SMS,MPEG4, 3GP, MP3,MIDI, 95gr ağırlığında, 110×46x16,6mm boyutlarında, 4 saat konuşma, 160 saat bekleme süresi, Ses kaydı, Titreşim, Ahizesiz görüşme, Micro SD kart desteği, USB Bellek olarak kullanabilme, 512MB Micro SD Hafıza kartı hediye, 2GB’a kadar Mikro SD Hafıza Kartı Desteği

**GENERAL MOBILE DST10 ÇİFT HATLI 185 YTL!!**

Arkadaşlar, çift hatlı en ucuz telefon bu telefon. Kamerası falan yok. Ancak sadece konuşmak için telefon kullananlara birebir. Benim birkaç sorum var sadece. Hepsiburada'da yapılan birkaç eleştiri ile ilgili.

"Ekranı en küçük Nokia'dan bile küçük" , "Zil sesi kısık, duyulmuyor" ve en ilginci "Cebinize koyunca telefon çekmiyor!"

Almayı düşünüyorum bu telefondan ama eleştiriler kafamda soru işareti bıraktı. Lütfen başka çift sim kartlı telefon önermeyin, ben yalnızca bu telefon hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denemeipod -- 12 Temmuz 2008; 23:57:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.