Şimdi Ara

Ghost Rider VS Spectre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah hazırlıklı Spectre, hazırlıksız Ghost Rider muhabbetine girilmez.

Ghost Rider VS Spectre

VS

Ghost Rider VS Spectre

Ghost Rider VS Spectre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alister_Lee -- 5 Mayıs 2014; 20:17:16 >

• Spectre'nın alacağını düşünüyorum
  • Ghost Rider in asil benligi olan Zarathos cok guclu biri olsada Odin i dahi yenemez. E Spectre de bir zahmet yensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Mayıs 2014; 0:56:38 >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Birader, geçenki konudan biliyorum seni. Belliki canın yanmış bir derdin var. Olabilir, dert yapmışsındır kendine.. Olur böyle şeyler..
    Ama insan gibi birşey sorduk, paylaştık. Diyeceğin varsa, insan gibi.. bak altını çizerek söylüyorum; insan gibi.. Ney gibi? İnsan gibi... Cevap yaz.
    Yok, yazmıyorsan, yazamıyorsan... Bana bulaşma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alister_Lee

Birader, geçenki konudan biliyorum seni. Belliki canın yanmış bir derdin var. Olabilir, dert yapmışsındır kendine.. Olur böyle şeyler..
    Ama insan gibi birşey sorduk, paylaştık. Diyeceğin varsa, insan gibi.. bak altını çizerek söylüyorum; insan gibi.. Ney gibi? İnsan gibi... Cevap yaz.
    Yok, yazmıyorsan, yazamıyorsan... Bana bulaşma..

Yarın olsun ayıl ondan sonra konuşalım kafan iyi senin.
  •  Ghost Rider VS Spectre

Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum.. Çizgiromanmı, yoksa başka biryerdemi gördüm onu hatırlayamadım. Bulduğumda, çizgrioman sayısını paylaşırım.
    Spectre ve Ghost Rider konusunu öylesine açmadım gerçekten. İkisinide terazide eşit görüyorum...
    İnsan gibi yazamıyormusun? Çok zor olmasa gerek.
  • Alister_Lee A kullanıcısına yanıt
    Cizgi filmde yeniyor. Surayi okumanizi tavsiye ederim (yorumlarida)

http://www.altevren.net/index.php/diger-yazlar/39-cst/260-cst-3-ghost-rider-vs-galactus
  • quote:

İnsan gibi yazamıyormusun? Çok zor olmasa gerek.

Seviyeyi aşağıya çekme, terbiyesizlik yapma milletin insanlığını sorgulayacak yetkiyi kim verdi sana?
  • Tamam şimdi hatırladım.
    Ama yorumlara katılmıyorum... Ghost Rider gibi sıradan bir kahraman demişler.. Yok artık.
    World War Hulk serisinde ne yaptığı ortadadır. Ayrıca İlahi güçlere sahiptir Ghost Rider.
    Senin hal ve hareketlerin verdi... Terbiyesizlik yapan sensin...
    Bir konu paylaştık, diyeceğin varsa insan gibi dersin. Yoksada susarsın, seviyeyi aşağıdan başlatan sensin., ben sadece uyardım.
  • quote:

Tamam şimdi hatırladım.
    Ama yorumlara katılmıyorum... Ghost Rider gibi sıradan bir kahraman demişler.. Yok artık.
    World War Hulk serisinde ne yaptığı ortadadır. Ayrıca İlahi güçlere sahiptir Ghost Rider.

Galactus icin siradan yalniz Sayfadaki son yorum bayagi detayli
  • Dolayısıyla, senin bir insan olarak, "trilyonlarca canlı öldürmüş, bu ancak kötülüktür" diye algıladığın ve yorumladığın (Kozmik Marvel Gümüş Çağ dili kullanırsak, "algılayabildiği n ve yorumlayabildiğ in") bir şey, Marvel Evreni içinde bizden çok daha "yüksek" bir varlık olması gereken Galactus için bir şey ifade etmiyor.

Tamam, burası olayı çözüyor... Kişinin suçunun büyüklüğüne göre Ghost Rider ' ın gücü (azabı) artıyor mantığından yola çıkıyordum.
  • quote:

Senin hal ve hareketlerin verdi... Terbiyesizlik yapan sensin...
    Bir konu paylaştık, diyeceğin varsa insan gibi dersin. Yoksada susarsın, seviyeyi aşağıdan başlatan sensin., ben sadece uyardım.

Altı üstü bir gif koyduk. O gif sana yanlış mı geldi? Belirterek bir cevap isteyebilirdin bir gif için milletin insanlığını sorgulaman seviyeni belli etti. Ne olduğunu az çok öğrendiğim için bir daha tartışmaya girmem zaten.
    Aferin, iyi edersin.
    Bir daha saçma sapan gif mif koymazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alister_Lee -- 6 Mayıs 2014; 1:21:58 >
  • quote:

Aferin, iyi edersin.
    Bir daha saçma sapan gif mif koymazsın.
    Toplum mühendisimi olsam ne yapsam.
  • Alister_Lee A kullanıcısına yanıt
    Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=3]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=4]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=5]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=6]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 24 Mayıs 2014; 20:15:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

[size=3]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=4]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=5]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    [size=6]Ghost Rider' ın Galactus u yendiğini biliyorum..
    Specrtanın DCnin Living Tribunal i rolünde.O kadarda güçlü hatta.Bu adam istese evreni yok eder.Galactusla aynı safaya koyman çok yanlış olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Specrtanın DCnin Living Tribunal i rolünde.O kadarda güçlü hatta.Bu adam istese evreni yok eder.Galactusla aynı safaya koyman çok yanlış olmuş.

Hele ki Spectre nin Peak Level i... Adama tanrinin (Presence in) gazabi diyorlar, peak level olmadan bu zamana kadar gorduk hep.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.