Şimdi Ara

gigabayte anakart iyimidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu anakartı almayı düsünüyorum yardımcı olurmusunuz iyimidir kötü müdür ?

http://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-990fxa-d3-amd-am3-ddr3-sgl-atx-anakart/productDetails.aspx?productId=bd101146&categoryId=152

• bu siteden İpara ile alırsan kargo parası ödemezsin. bu site güvenilir ben çok alışveriş yaptım.
    http://www.webdenal.com/gigabyte-ga-990fxa-d3_469273.html
  • Fena değil aslında 10 üzerinden 7 veririm o paraya daha iyisini bulursun aslında.İyice araştırdıktan sonra satın al.
  • peki aynı fiyata önerebileceğiniz baska anakartlar var mı ama birde ekran kartımı desteklemesini istiyorum çunku son kullandıgım anakart yüzünden ekran kartımı güncelleyemiyordum.su an baktıgım anakart hem ati hemde slı nvida destekli
  • sa dun bende anakart tavsiyesi istedim forum daki arkadaslar bunlari tavsiye ettiler bir bunlara bak istersen asus M5A97 , gigabyte 970 D3 , msi 970A - G46 , asrock 970 extreme3 , bende alacagim secimim bu 3 anakart lar arasinda olacak kolay gelsin... Ama tabiki butceni bilmiyorum eger fazla butce imkanin varsa bunlardan daha iyiside vardir herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçem 280 civarı daha fazla zorlamıyor malesef ve arastırmalarım icinde ekran kartımada uygun olarak bu anakartı almak uygun geldi ama daha iyi bilen arkadaslarda yarım ederse aslında sevinirim
    ekran kartım asus engtx 560 ticuII 1gb ddr5 256 bit
  • bence anakartın özelliklerini belirle sonra fiyat arama motorlarından araştır en ucuzunu
  • dediğim gibi ekran kartım engtxticuII 1gb ddr5 işlemcim amd phenom II x2 550 3.1 ghz ve 16 gb ddr 3 ram 750 watt highpower psu tek eksiğim anakart secimi olacak ama en önemlisi anakartın slı destekli olması ve sadece bütceme uygun bu anakart slı destekli bulabildim
  • eski ekran kartım palit nvidia 1 gb ddr3 vardı ve anakartım sadece ati destekli oldugu icin ekran kartımı günceleyemiyordum tekrardan aynı sorunu yasamak istemiyorum bunun iicn yazdıgım ekran kartına uygun bir anakart önerecek arkadaslara sonsuz tesekkür ederim
  • tesekkür ederim infernall
  • eywallahdostum cok yardımcı oldun bana hem anakart hem psu işinde sana tesekkürü borç bilirim :)
  • benm ram konusunda da bilgiye ihtiyacım var ben ram forumuna gidiyim ordada görüsürüz umarım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.