Şimdi Ara

Gir hadi bu konuya.İçeride seni bir süpriz bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu adına kurtlar vadisi yazsam mı diye düşündüm.neyse boşver dedim.gerçek konu adını yazsam kaç kişi girerdi ki.vereceğim şu küçük powerpoint gösterisini lütfen indirin ve izleyin..inanın çok duygulanacaksınız..bakın dilimiz nerden ne hale gelmiş

**** yazan yere h e m e n p a y l a s yazın..

TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdream_91 -- 29 Temmuz 2006; 12:56:27 >

• abicim nedir bu duyarsızlık ya 32 kere görüntülenmiş 1 tane bile yorum yok..en güzel paylaşımlardan birini yaptık..dilimize sahip çıkalım dedik..yaptıgınıza bak
  • açılmıyoki yorum olsun
  • **** yazan yere h e m e n p a y l a s yazın..bu kdr
  • indirdim güzelmiş bu konuyu forumda çok sık tartışıyoruz ama konu başlığını düzeltitsen iyi olur
    bi sen düşünüyorsun memleketi herkes kurtlar vadisi hastası.bu ukala tavırları bırakın artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: adriano123

indirdim güzelmiş bu konuyu forumda çok sık tartışıyoruz ama konu başlığını düzeltitsen iyi olur
    bi sen düşünüyorsun memleketi herkes kurtlar vadisi hastası.bu ukala tavırları bırakın artık

ne alakası var anlamadım..kimse ukala değil.sadece dikkat cekmek istedim o kadar..abartılacak hiç bir mesele yok
  • arkadasım cok saol bu paylasımın ıcın gercektende dılımızı kaybetmenın esıgındeyız buna bır an once dur demelıyız
  • önceki konu başlığını görmedim ama slayta(gösterim)
  • Hort

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.