Şimdi Ara

GIRAKON RLB CHARACTER SEÇİMİ -ASAS-BP-?(60-70GB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • server gırakon--Uzun bir süredir oynamadığım bu serverda ticaret yapmaya başladım..1 haftada 20-21 gb kastım ve seçme zamanının geldiğini hissediyorum.. en fazla 2 hafta içinde 60 gb yi bulurum..
    Şimdi asıl konuya gelelim.. 64 lvl master priest yan char 50 küsür asas.. İhtimallerimiz ardream asas,rlb asas,rlb archer ve rlb BP priest. 60-70 gb ile (daha sonra ilave olabilir) hangisini tercih etmeliyim ve nasıl yapılandırmalıyım.. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkürler..
    Not:Ara verme sebebim kpss çalışmalarıydı..sınavım cumartesi günü malum..Dualarınızı eksik etmeyin

• öncelikle sınavında başalılar diliyorum

70 gb yr RBL warior diz derim ben Warior yoksa Asas dizebilirsin

itemler:

dual +8 shard
    +7 sell set
    +7 veya +8 rogue dd
    dual +0 rol
    +0 pp
    +0 ss
    dual re
    skeloton belt
    Grayphon armor (hp)
    grayphon helmet (def)

gibi bir çar dizersen iş yapabilirsin... ama warrior dizmek daha iyi rbl için
  • YANLAR DOLU AMA GERÇEKTEN İKNA OLURSAM YENİ Bİ HESAP AÇABİLİRİM.. 70 GB YE O İTEMLER ZOR GİBİ.. WARRİORUN NE GİBİ AVANTAJLARI OLUR EN UZAK OLDUĞUM KARAKTER.. TEŞ.LER
  • Özellikle bir bp arzum var rlb. bu bütçeyle (70 gb) nasıl yapılandırabilirim.
  • Zevk alacak bi bp dizmek istiorsan iron setin olacak.snra en az 7hb yada 8ii flan daha asagısı kurtarmaz dostum ve en önemlisi Dagger Dafance bu cok önemli grakonda dd 25 warmı bilmiorum ama saglam bi asas 8dual shardlı gelir sana 2 k yapıstırır sölemedi deme
  • +7 PAPER DD Bİ DE SOS DÜŞÜNÜYORUM BU ŞEKİLDE ÇOK FAZLA DAMAGE ALCAĞIMI SANMIYORUM..EN AZINDAN BAZILARINDAN YERİM SADECE..
  • up..bp için yorumlar lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: nefiskokorec

YANLAR DOLU AMA GERÇEKTEN İKNA OLURSAM YENİ Bİ HESAP AÇABİLİRİM.. 70 GB YE O İTEMLER ZOR GİBİ.. WARRİORUN NE GİBİ AVANTAJLARI OLUR EN UZAK OLDUĞUM KARAKTER.. TEŞ.LER

Wariorlar bildin gibi Ardreamda fazla iş yapamıyorlar ama +60 da açılan skiller master 62 skilli Sword dancig gibi birçok güçlü skill +8 raptor la öyle bir vururki hele asaslara hatta +7 sell set +8 raptorla çok çok rahat adam kesersin ben RBL de takıldım için bunu hep görüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.