Şimdi Ara

GİTTİGİDİYORDAN ALIŞ VERİŞ ÜRÜN ONAYI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN ŞİMDİ BİR ÜRÜN SİPARİŞ ETTİM.şuan bana msj geldi ''ürününüzü 01:08:44 13/10/2008 tarihinde adresinize kargolamıştır. Ürüne, 3 iş günü (01:08:44 16/10/2008) içinde onay vermeniz gerekmektedir.'' diye.ben şimdi hemen mi onaylıycam bunu yoksa ürün elime ulaşınca mı onaylıcam.

• eline geçince
  • eline geçmeden onaylarsan adamın hesabına para yatmasını okeylemiş olursun.Ürünü kontrol et bi hata olursa pnaylama desteğe msj at onlar sorunu çözer
  • Ürün eline geçer, inceler herhangi bir sorun yoksa onay vererek paranın satıcıya aktarılmasını saglarsın.
    Ürün eline geçtiginde herhangi bir şey varsa kırık, dökük, hasar vs. Kargo elemanına zabıt tutturarak geri gönderilmesini saglarsın. GG'ye bu durumu bildirerek paranın satıcıya aktarılmamasını saglarsın.

ürününüzü 01:08:44 13/10/2008 tarihinde adresinize kargolamıştır.

01:08:44 saatinde nasıl kargoluyor? O saatte kargo nerde? Ayrıca kargo fiş numarası olması gerekir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Ürün eline geçer, inceler herhangi bir sorun yoksa onay vererek paranın satıcıya aktarılmasını saglarsın.
    Ürün eline geçtiginde herhangi bir şey varsa kırık, dökük, hasar vs. Kargo elemanına zabıt tutturarak geri gönderilmesini saglarsın. GG'ye bu durumu bildirerek paranın satıcıya aktarılmamasını saglarsın.

ürününüzü 01:08:44 13/10/2008 tarihinde adresinize kargolamıştır.

01:08:44 saatinde nasıl kargoluyor? O saatte kargo nerde? Ayrıca kargo fiş numarası olması gerekir..

ürün o saatte korgolanmamış kargolayan adam kargo bilgisini o saatte girmiş sitede ve ayrıyetten mesaj atarak daha çok kargo detayı isteyebilirsin aldığın kişiden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.