Şimdi Ara

Gizli Ozellik dedikleri sey neden gizli birakiliyor ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
22.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşımın Symbol'ünde yol bilgisayarı ve yokuş geri kalkış desteğini açmıştım. Bir de o salak vites değiştirme lambaları kapatmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

2020 polo comforlinelarda yok mu ayna geri viteste aşağı inmesi olayı. illa highine mı lazım?

comfort passat'ta bile kapalı. ben açtırmadım kodlamayla, düzgün çalışmıyormuş. highline'daki kapanabilen aynada verimli çalışabiliyor ancak.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

anladım sağol. bende öyle tahmin ettim ama deneyim şansımı dedim. highline için +25+30 arası fazla para vermeye gerek yok gibi yine de

• quote:

anladım sağol. bende öyle tahmin ettim ama deneyim şansımı dedim. highline için +25+30 arası fazla para vermeye gerek yok gibi yine de

golf ve passat aldım, ikisini de comfort aldım. highline için aradaki farkı vermeye değecek donanımlar yok.

valla ilk araç olacak diye sunroof olsun diyorum ama +15-20 en azından fark ediyor poloda bile. siyah folyo kaplatırım gerekirse görüntü için napalım

• kilicoglu K kullanıcısına yanıt

Chip tuning dedikleri ayrı bir kavram. Gizli özellik ise herkesin istemeyeceği için varsayılan olarak kapalı olan özellikler. Mesela ben follow me gibi bir özellik istemem.

Chip tuning ise motor ayarları ile ilgili değişiklikler yapmak. Turbonun basıncını artırmak vesaire. E tabii turbo basıncı artarsa motor daha da zorlanır.

Chip tuning ile bilgisayardaki overclock işlemi birbirine benzer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

valla ilk araç olacak diye sunroof olsun diyorum ama +15-20 en azından fark ediyor poloda bile. siyah folyo kaplatırım gerekirse görüntü için napalım

Milletin gördüğünün ne önemi var? Önemli olan benim ne gördüğüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

yok benim hoşuma gidiyor bakınca zaten hocam dıştan da o kadar fazla vermeye ilk araç için vermeyin diyorum. millete bakmam pek. benim hoşuma gitsin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.