Şimdi Ara

Goblin Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün T1 rift oynarken bir tane goblin denk geldi tabi görür görmez hemen atladım üstüne vurmamla 6 7 tane goblinin etrafa dağılması bir oldu. onları kovalarken ilk bulduğum yere geri döndüm baktım goblin grubu var hala meğer 20 kadar goblin bi arada duruyomus ss leride koydum. Böyle bir şeyin olma ihtimali varmı bug mı anlamadım.
     Goblin Grubu Goblin Grubu Goblin Grubu Goblin Grubu

• Bug değil, arada çıkıyor goblin grubu :)
  • rift arada sırada oluyor :)
  • riftte 4-5 defa denk geldim .ilkinde doktorla iken denk geldi hemen normale indirdim köpekler de boş durmadı 9 tanesini kestim 1 legendari kitap attı. diğer sürülerden de 1 kitap bir item atmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucas -- 21 Mayıs 2014; 5:48:18 >
  • benimde dün başıma geldi t3 dönerken ekranda gördüğüm sadece goblindi sürüsüne bereket kime ne yapacağımı şaşırdım yeminle :D yarısından fazlasını kesmişimdir muhtemelen 4 tane leg attı tabi hepsi bir birinden değerli birer çöptü.
  • oda bir şey mi ? bana da goblin grubu gelmişti geçenlerde ve hemen yanındaki shine dan lightning damage çıktı :) 20 ye yakın goblini hiç vurmadan öldürdüm :)
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    bu dedigin bende t5 de oldu. Solo oynarken zaten once etrafta shrine ariyorum. Conduit varsa alip hemen goblinlere daliyorum... Bir kere denk geldi. hepsini oldurdum. Bastions of Will yuzuklerinden biri dustu. cop shoulder dustu birde firebird shoulder dustu... iyiydi yani..:)
  • conduitle birlikte gelmişti bir keresinde goblin rift.Anlatılmaz bir haz veriyor insana
  • zorluğu düşürüp kesme mantıklıymış. 7-8 tane anca kesebildik biz acemiliğe denk geldi :P
  • Bana 1 defa çıktı, o da Act 3'teki Breached Keep'teki dip odalardan birinde tümü beklerken. Oda kapısında durunca hiçbiri çıkamadı, ver Allahım ver
  • bu bana 1 kere olduda şu cow king olayı daha denk gelmedi çok iyi para ve exp verdiğini duymuştum zaten burdada yazmışlar sabırsızlıkla bekliyorum denk gelmesini
  • Bana da 6 sefer falan denk geldi. DPS yuksekse partide çoğu kesiliyor ama aksi olursa boşa gidiyor küçük hırsızlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.