Şimdi Ara

God of War Orjinal Alsammı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Extra vdeoları için God of war alsammı orjinal?yoksa bekleyip god of war 2 nin orjinalini mi alsam ama o pahalı mıdır?gow 1 kaç paradır orj ?

• 45 ytl plantium edition olarak bulunuyordu diye hatırlıyorum. Sırf ekstra videoları için alma bence, god of war 2 çıktığında orijinalini alırsın o kadar çok seviyorsan. 70 ytl den fazla olacağını sanmıyorum GOW2'nin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clementine

45 ytl plantium edition olarak bulunuyordu diye hatırlıyorum. Sırf ekstra videoları için alma bence, god of war 2 çıktığında orijinalini alırsın o kadar çok seviyorsan. 70 ytl den fazla olacağını sanmıyorum GOW2'nin.
    rxtraları çok uzun diyolar?sende var mı ya da bi kimsede var mı takas yaparız uygun söylerse alırım da.lütfeeen
    quote:

Orjinalden alıntı: 3fruz

45 ytl plantium edition olarak bulunuyordu diye hatırlıyorum. Sırf ekstra videoları için alma bence, god of war 2 çıktığında orijinalini alırsın o kadar çok seviyorsan. 70 ytl den fazla olacağını sanmıyorum GOW2'nin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.O.ray

rxtraları çok uzun diyolar?sende var mı ya da bi kimsede var mı takas yaparız uygun söylerse alırım da.lütfeeen
    quote:

Orjinalden alıntı: 3fruz

Alıntıları Göster
    Yok hocam bende. Gittigidiyor.com a bir bak istersen.

Takasa giden olabilir belki elinde GOW ile eşdeğer oyun varsa, şansını dene derim.

• Aslında ekstra vidyolara dısında oyunu komple etkılıyor kopya oyun. Cunku oyun dual layer dvd lere yazılmıs.Mesela ben bunu bılmeden aldım ve oyunun bıtmesıne yarım saatten falan az kalmısken (tam cozum baktım bırazda sonlarındaydım ) oyun takıldı ve orayı hıc gecemedım.
    Sonra bunu arastırdım ve turkıyedekı bağzı kopyaların dual layer olmadıkları ve bu nedenle oyunun bır kısmının bulunmadıgını ogrendım.Bitiremedım oyunu bu sebeple
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitrousoxide

Aslında ekstra vidyolara dısında oyunu komple etkılıyor kopya oyun. Cunku oyun dual layer dvd lere yazılmıs.Mesela ben bunu bılmeden aldım ve oyunun bıtmesıne yarım saatten falan az kalmısken (tam cozum baktım bırazda sonlarındaydım ) oyun takıldı ve orayı hıc gecemedım.
    Sonra bunu arastırdım ve turkıyedekı bağzı kopyaların dual layer olmadıkları ve bu nedenle oyunun bır kısmının bulunmadıgını ogrendım.Bitiremedım oyunu bu sebeple
    yaw bende birçok oyun var takas olur ya da uygun bi fiyat söylesin birisi o da olur hiç farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.O.ray

yaw bende birçok oyun var takas olur ya da uygun bi fiyat söylesin birisi o da olur hiç farketmez.

Alıntıları Göster
    Bence al orjinal baya da uygun fiyata veriyorlar orjinalini..
    Ben de kopya aldım önce sonra o kadar saat oynadıktan sonra pandora's temple'da takıldı mecbur orjinal aldım ama hiç pişman olmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanda39

Bence al orjinal baya da uygun fiyata veriyorlar orjinalini..
    Ben de kopya aldım önce sonra o kadar saat oynadıktan sonra pandora's temple'da takıldı mecbur orjinal aldım ama hiç pişman olmadım

Alıntıları Göster
    yaw sizin dediğiniz videolar treasur da kiler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: est2006

yaw sizin dediğiniz videolar treasur da kiler mi

Alıntıları Göster
    orjinal olması şart değil aslında bana çift katman lazım o ne kadardır ya?sadece ve sadece extraları için istiyorum..takas yaparız alırm daaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phallus

orjinal olması şart değil aslında bana çift katman lazım o ne kadardır ya?sadece ve sadece extraları için istiyorum..takas yaparız alırm daaa

Alıntıları Göster
    bence bazı oyunları orjinal almak gerekli. Her ne kadar evdekilerin hoşuna gitmese de , bu oyunu gidip orjinal aldım. ve içim cızlamadı. hem de onceden kopyasının %80 ini filan tamamlamıstım.
    tabi gene de para lazım yılda bir oyun almak için bile o farklı bir mesele.

• quote:

Orijinalden alıntı: rodenstock

bence bazı oyunları orjinal almak gerekli. Her ne kadar evdekilerin hoşuna gitmese de , bu oyunu gidip orjinal aldım. ve içim cızlamadı. hem de onceden kopyasının %80 ini filan tamamlamıstım.
    tabi gene de para lazım yılda bir oyun almak için bile o farklı bir mesele.

Alıntıları Göster
    piyasada calısan gow biraz zor bulursun.seri bozuk.ben 26 cı dvd de anca bitirebildim.
    istersen sana gonderebilirim.kargo ücretini karsılarsın sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peroman

piyasada calısan gow biraz zor bulursun.seri bozuk.ben 26 cı dvd de anca bitirebildim.

Alıntıları Göster
    nasıl yani çift katman mı?? extralar varsa süper olkur dostummm
    quote:

Orjinalden alıntı: peroman

• quote:

nasıl yani çift katman mı?? extralar varsa süper olkur dostummm
    quote:

Orjinalden alıntı: peroman

Alıntıları Göster
    hyr çif deil malesef.
    sony ve tiglon serisinin tamamı bozuk diye biliyorum.zonguldak ta calısan oyun bulamadım ist dan getirttim.
    oynucak olan varsa calısanı arıyıp vaktini oldurmesin diye soledim.
    hayrına 3-4 kişiye gonderebilirim

• quote:

hyr çif deil malesef.
    sony ve tiglon serisinin tamamı bozuk diye biliyorum.zonguldak ta calısan oyun bulamadım ist dan getirttim.
    oynucak olan varsa calısanı arıyıp vaktini oldurmesin diye soledim.
    hayrına 3-4 kişiye gonderebilirim

Alıntıları Göster
    ya bende çalışanı var oyunu da bitirdim ama extralarını izleyemedimmm
  • quote:

ya bende çalışanı var oyunu da bitirdim ama extralarını izleyemedimmm

Alıntıları Göster
    Gittigidiyor.com a Bak Dostum aradıgın Orda war dıye bılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge_dh

Gittigidiyor.com a Bak Dostum aradıgın Orda war dıye bılıyorum.

Alıntıları Göster
    ben 0 38 e almıştım. bence almaya değer arkadşım. Arşivlik bir oyun. ben sıkılmadım oynamaktan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duna

ben 0 38 e almıştım. bence almaya değer arkadşım. Arşivlik bir oyun. ben sıkılmadım oynamaktan :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar oyunun orjinalinde herşey çalışlıyo extralar filan.. ve arkdaşıma tavsiye ederim al ve arşive koy eğer yapıyosan tabi benim 100e yaklaştı ps2 oyunları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaReTTa_99

arkadaşlar oyunun orjinalinde herşey çalışlıyo extralar filan.. ve arkdaşıma tavsiye ederim al ve arşive koy eğer yapıyosan tabi benim 100e yaklaştı ps2 oyunları...

Alıntıları Göster
    bende bi ara alıcaktım orj.29 ytl idi fiyat.
    yanlıs olmasın forumda gormustum
  • quote:

bende bi ara alıcaktım orj.29 ytl idi fiyat.
    yanlıs olmasın forumda gormustum

Alıntıları Göster
    Teknosa da bi ara 10 YTL ye dustu hemen aldım ama sımdı bılmıorum kaldı mı yada devam edıo mu bi fikrim yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: webster21

Teknosa da bi ara 10 YTL ye dustu hemen aldım ama sımdı bılmıorum kaldı mı yada devam edıo mu bi fikrim yok..

Alıntıları Göster
    oha 10 ytl imkansız
    quote:

Orjinalden alıntı: webster21

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.