Şimdi Ara

GOLDMASTER 1200 HD SPARK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazı kullanan var mı? Özellikle görüntü kalitesi ve kanal geçiş hızı nasıldır.Goldmaster 1050 ve Atlanta hd box cihazlarıyla kıyas yapıldığında hangisi ön plana çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gelecek cevapları merakla bekliyorum :) takipteyim :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALCOLMX© -- 3 Temmuz 2013; 12:49:15 >
  • Güncel

• bende bekliyorum bunun cevabını
  • Arkadaşlar yok mu bu cihazı kullanan ?
    Ya da şöyle sorayım;Sd görüntü kalitesi iyi,kanal geçişi hızlı ve modül girişi olan 500 tlye kadar tavsiye edebileceğiniz cihaz varmıdır.Sadece saydığım 3 kriter önemli.Diger özellikler ikinci planda..

• serkanguzel_ üstad buralardaysanız sizden yardım bekliyorum.
    Sadece şu kriterler; Beni pc ile ugraştırmayacak( serverle işim olmayacak)kullanımı ortalama düzey bilgi gerektiren
    Sd ve hd yayınları iyi seviyede
    Kanal geçişi hızlı olursa iyi olur
    Dsmart için modül girişi olsun
    500 tl bütçeli bir cihaz tavsiyesi istiyorum.Serverle işim olmayacağı için e2 li cihazlar istemiyorum.Zira e2 li cihazların genelde görüntü kalitesinin vasat olduğu ve cihazla ugraşmak gerektiği söyleniyor..

• Görüntü kalitesi çok methedilen Amiko 8900 Alien ve yumatu sparkla birebir aynı cihaz.Yani sti 7111 işlemciden tutun da mhz değerlerine kadar aynı gözüküyor.Bi fark göremedim ben..Yani görüntü kriterini baz alarak söyleyecek olursak cihazdan memnun kalırsınız.Lakin modül girişi olmadığı için dsmart kullanamazsınız.Yine de bu cihazları çıplak gözle görüp kullanan arkadaşlar bilgilendirirse daha sağlıklı olur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.