Şimdi Ara

GOLF KASA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar su an golf almak istiyorum 2007 model primline en ucuz versiyonu ancak kararsızım bi de bisey soracagım bu golfün yeni kasası ne zaman gelecek yakınsa beklemeli miyim su an alacagım araba 2. elde pirim yaparmı?? yeni kasa ne zaman cıkacak Peki simdi ne yapmalıyım??? Gidip golf alayımmı almayıp ne yapayım?????

• Golf sağlam arabadır. 2005 model ve sonrası temizini bulursan sıfır primeline GOLF V'e vereceğin parayla ikinci el FSI Comfortline otomatik vitesini bulabilirsin.
    Üstüne de 5bin YTL paran kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tradeaddict

Golf sağlam arabadır. 2005 model ve sonrası temizini bulursan sıfır primeline GOLF V'e vereceğin parayla ikinci el FSI Comfortline otomatik vitesini bulabilirsin.
    Üstüne de 5bin YTL paran kalır.
    ikinci el istemiyorum ancak sorum su kasa ne zaman değisecek???
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerT2244

ikinci el istemiyorum ancak sorum su kasa ne zaman değisecek???

Alıntıları Göster
    kasa 2008de değişecek deniyor genelde ama motor konusunda çok yenilikler yaptılar ve ufak bi makyajdan bahsediliyo 2009a kadar da uzayabilir ben de ikinci el temiz bişey almanı öneririm dostum kaybın daha az olur sıfır gibi ikinci eller var ama karar senin tabi kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başar AKTEN

kasa 2008de değişecek deniyor genelde ama motor konusunda çok yenilikler yaptılar ve ufak bi makyajdan bahsediliyo 2009a kadar da uzayabilir ben de ikinci el temiz bişey almanı öneririm dostum kaybın daha az olur sıfır gibi ikinci eller var ama karar senin tabi kolay gelsin

Alıntıları Göster
    ben anlamıyorum 0 donanımsız bı golf almak var 2.el sıfır gıbı garantısı dolmamıs bı comfortlıne almak var bıde?anlayamıyorum bu durumu ben kusura bakmayın benım tercıhım 2005-2006 comfortlıne 2.el almak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

ben anlamıyorum 0 donanımsız bı golf almak var 2.el sıfır gıbı garantısı dolmamıs bı comfortlıne almak var bıde?anlayamıyorum bu durumu ben kusura bakmayın benım tercıhım 2005-2006 comfortlıne 2.el almak.

Alıntıları Göster
    ii sen onu al o zaman benim tercihim 0 bir primeline
  • quote:

ii sen onu al o zaman benim tercihim 0 bir primeline

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ceycey84x

vallahi o mantığı bende anlamıyorum, alırsın 1 senelik bir araç hem garantisi devam eder hem de ilk sene yaşanan %10 civarındaki değer kaybından yararlanmış olursun, insanlar sırf plastik koklamak, koltuk ambalajını kendi sökmek için gidip ekstradan 5-6 milyar fazladan veriyor inanılmaz birşey O fiyat farkına ne donanımlar alırsınız halbuki

• quote:

Orijinalden alıntı: edilhan

quote:

Orjinalden alıntı: ceycey84x

vallahi o mantığı bende anlamıyorum, alırsın 1 senelik bir araç hem garantisi devam eder hem de ilk sene yaşanan %10 civarındaki değer kaybından yararlanmış olursun, insanlar sırf plastik koklamak, koltuk ambalajını kendi sökmek için gidip ekstradan 5-6 milyar fazladan veriyor inanılmaz birşey O fiyat farkına ne donanımlar alırsınız halbuki

Alıntıları Göster
    bak bu konuda bırlıkteyız ben sahsen gıdıp bı alt hatta 2 alt donanım golf alıcama 1 sene kullanılmıs 1 sene garantısı olan 15.000 de sıfır gıbı arac bulurum cızıgı bıle olmayan comfortlıne donanımlı yoldanda piremline gecse ah derdım ııkı bole yapmısım kı yapıcamda zaten :)

• quote:

bak bu konuda bırlıkteyız ben sahsen gıdıp bı alt hatta 2 alt donanım golf alıcama 1 sene kullanılmıs 1 sene garantısı olan 15.000 de sıfır gıbı arac bulurum cızıgı bıle olmayan comfortlıne donanımlı yoldanda piremline gecse ah derdım ııkı bole yapmısım kı yapıcamda zaten :)

Alıntıları Göster
    beyler konuyu cekebildiginiz kadar uc noktalara cekmissiniz olmuyo böle ben size kasayı soruyorum siz bana 2. elden bahsediyorsunuz.Sordugum soruları dikkatlice okuyup cevaplarsanız sevinirim

• quote:

beyler konuyu cekebildiginiz kadar uc noktalara cekmissiniz olmuyo böle ben size kasayı soruyorum siz bana 2. elden bahsediyorsunuz.Sordugum soruları dikkatlice okuyup cevaplarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    EFSANE lakabıyla tanınan Golf alınmazmı ha sıfır ha ikinci el GOLF olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: master them

EFSANE lakabıyla tanınan Golf alınmazmı ha sıfır ha ikinci el GOLF olsun yeter

Alıntıları Göster
    konunun saptıgı yokkı bı yere herkes aynı seyı konusuyor????
  • quote:

konunun saptıgı yokkı bı yere herkes aynı seyı konusuyor????

Alıntıları Göster
    Açıkçası aynı aracı 2. elde daha donanımlı almak mantıklı geliyor. Sonuçta eksiğini hissedeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Açıkçası aynı aracı 2. elde daha donanımlı almak mantıklı geliyor. Sonuçta eksiğini hissedeceksin.

Alıntıları Göster
    bence yolda gorurken bıle hıssedersın eksıklını sadece donanımla deyıl...
  • quote:

bence yolda gorurken bıle hıssedersın eksıklını sadece donanımla deyıl...

Alıntıları Göster
    Arkdaş yeni araç gelinde onun da fiyatı yüksek olacak eskisnden.bence al paşa paşa bin.2.el yada 0 tercih senin.şimdiden hayırlı olsun!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirbayramacar

Arkdaş yeni araç gelinde onun da fiyatı yüksek olacak eskisnden.bence al paşa paşa bin.2.el yada 0 tercih senin.şimdiden hayırlı olsun!!

Alıntıları Göster
    ARkdaşım yeni araç böyle bişey olacak bana göre bu araç şuan olsa 50 bin ytl dn aşağı satılmaz onun içn sen al primline golfü paşa paşa bin Diğer arabaların fullüne verecğn parayı Boş golf fazlasyla hakkedrBencee (:

GOLF KASA

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcasper

ARkdaşım yeni araç böyle bişey olacak bana göre bu araç şuan olsa 50 bin ytl dn aşağı satılmaz onun içn sen al primline golfü paşa paşa bin Diğer arabaların fullüne verecğn parayı Boş golf fazlasyla hakkedrBencee (:

GOLF KASA

Alıntıları Göster
    Bence al 0 bi golf.Onunla devam et.hem ucuzlayınca satıp yeni kasa alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcasper

GOLF KASA

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

GOLF KASA

Yeni kasalarda müthiş miş sevmem golf ama iyi iş çıkartmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Eramom

quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

GOLF KASA

Yeni kasalarda müthiş miş sevmem golf ama iyi iş çıkartmış

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yeni kasalar böyle olmayacak çünkü tasarımcı değişti murat günak gitti yeni bir tasarımcı geldi...golf sıfırdan baştan yaratılcak bu yüzden kasa yenilemesi biraz daha gecikçek gibi ama sanırım makyaj olucakmış 2008 de...

• quote:

Orijinalden alıntı: T_AnAFoR

arkadaşlar yeni kasalar böyle olmayacak çünkü tasarımcı değişti murat günak gitti yeni bir tasarımcı geldi...golf sıfırdan baştan yaratılcak bu yüzden kasa yenilemesi biraz daha gecikçek gibi ama sanırım makyaj olucakmış 2008 de...

Alıntıları Göster
    BU golf zaten baştan yaratlmş daha ne yapılabilrki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.