Şimdi Ara

Google Adsense - önemli bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba konuyu nereye acacagimi bilemedim insallah dogru yere acmisimdir. Uzatmadan konuya geleyim,
    Bi tane adaense hesabim var youtube uzerinden acilmis. Bu hesap uzerinden web sitemde google reklami yayinlamak icin ne yapmam lazim?
    Hesap ayarlarindan sahipli sitelere ekledim web sitemi direk reklam olustur diyip siteyemi ekliyoruz kodlari?
    Yada bi onay falanmi geliyo?

Googledan cok arastirdim bazilari ban yersiniz demis bazilarida sorun olmaz demis ne yapmam lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Donanimhaber bitmis onu anladim. Hicbir sorumuza cevap gelmiyor artik.

• Evet kodları ekle ya onaylarır ya da onaylanmaz. Eğer onaylanmaz ise şimdilik web sitelerde kullanamazsın fakat hesap ban yemez farklı bir site üzerinden yedinen başvur ve kodları ekle. Bir kere onay aldıktan sonra istediğin siteye onay olmadan reklam yayınlarsın. Kolay gelsin sana

• quote:

Orijinalden alıntı: yns5251

Evet kodları ekle ya onaylarır ya da onaylanmaz. Eğer onaylanmaz ise şimdilik web sitelerde kullanamazsın fakat hesap ban yemez farklı bir site üzerinden yedinen başvur ve kodları ekle. Bir kere onay aldıktan sonra istediğin siteye onay olmadan reklam yayınlarsın. Kolay gelsin sana

Sagolun hocam. Zaten bi sitemi onaylatmistim.ikinci site icin onaylatmaya gerek yok yani. Tesekkur ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.