Şimdi Ara

google arama bölümüne yazı yazamıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google ana sayfa olarak ayarlı. Bu sayfa açıldığı zaman kilitli oluyor yani arama bölümüne yazı yazamıyorum orası aktif değil. Google Toolbar'da sorunsuz yazabiliyorum! Bu sorununu nasıl çözebilirim?? yardımlerınız için teşekürler şimdiden.

Google anasayfasını açtığım zaman normal olarak geliyor ama arama yerine herhangi bir yazı yazamıyorum ve diğer yani toolbardan arama yapabiliyorum ama arama sonucunda bulunan sayfalardan kopyalama yapılmıyor yani googledaki her şey pasif hiçbir işlem yapamıyorum. Webbrowser alanına (araç çubuğu) ve dediğim gibi google toolbar'a yazabiliyorum!

Konuyu hatali yere yacmistim buraya umarim dogru yere aciyorum. bu sorunum devam ediyor arkadaslar yok mu bu konuda fikri yada tecrübesi olan bir arkadas ??

• googleye neden hic bir sekilde yazilmiyor arama sonuclari kopyalanmiyor, fikri olan var mi arkadaslar, kesinlikle googlech virüsünden midir yoksa ayarlardan da olabilir mir??? IE özelliklerden sifirlama yaptigim halde sorun devam etti sanirim ayarlardan degil, emin degilim, selamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.