Şimdi Ara

Google'un Cep Telefonu G1 Çıktı !!!Nekdar biliyormusunuz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Google'un Cep Telefonu G1 Çıktı !!!Nekdar biliyormusunuz...

Google ,Android işletim sistemeni kullanan ilk cep telefonu HTC G1 bugün satışa sunuldu.HTC G1 cep telefonun üretimini HTC firması tarafından üstlenmiş olması Apple in piyasayı sarsan telefonu iPhone karşı ciddi bir rakip olacağını şimdikden gösteriyor.
     Google'un Cep Telefonu G1 Çıktı !!!Nekdar biliyormusunuz...

Google’ın mobil cihazlar için geliştirdiği GNU/Linux işletim sistemi hayata geçiriliyor. Sistem, “Linux” yazılımı üzerine kurulu olduğu için açık kaynak kodlu özelliğe sahip ve geliştirilmeye imkan tanıyor. Bu işletim sistemi ayrıca Google’ın kendi uygulamalarını ve özel bir kullanıcı arayüzünü de barındırıyor. Sistemde, Apple’ın webkit web sayfası görüntüleme motoru kullanılmış. Üstelik, kullanıcıya, görüntülü iletişim, EDGE ve GPS desteği de sağlanıyor. Google Android telefonlar bugün Amerika’da piyasaya sunulmaya başlandı.

Google’in Telefonu G1 Nekadar ?

ilk Android işletim sistemi geldi gelecek dereken geçen gün amirakada satışa sunuldu ve 2008 sonuna kadar tüm dünyada satışda olacağı tahmin edilen HTC G1 şu anda akılarda başka bir soru bırakıyor.Fiyatı Nekadar Olacak ? YTL’ye nekadar satılacağını sölemek için çok erken ama avrupa ve amirakada T-Mobile ile sözleşme ile 399 USD satılacakmış.Türkiye’de ise 600- 850 YTL arasında satılabileceği tahmin ediliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.