Şimdi Ara

Goria 40 Lwl Uniq Şu Anda Q Ama 90 Uptadetinde Gelicek!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu görev goria görev serisine başlamak için yapılması gereken bi görev Karen the Merchant Guilder e gidip bu görevi alıyorsunuz ve sung sung deilen yaratıklardan 25 tane kemik topluyorsunuz bu görevi verdikten sonra goria görev serisi baslıyor.
    2.adım) Goria 1
    Karen the Merchant Guilder den goria 1 görevini alıyorsuz ve Shahad the Hunter Guilder le konusuyorsunuz.
    3.adım) goria 2
    Shahad the Hunter Guilder den görevi alıyorsunuz ve ınventory nize 100 tane tas geliyor ve gidip stone golem kesiyorsunuz her kestiğiniz stone golemden birtane ınventorydeki taslardan biri acılıyor. yani 100 tane stone golem kesiyorsunuz.
    4.adım) goria 3
    Shahad the Hunter Guilder den görevi alıyorsunuz ve samarkant east gatedeki askerle konusuyorsuz
    5.adım) goria 4
    Shahad the Hunter Guilder den görevi alıyorsunuz ve rock golem keserek 20 tane görev torbası topluyorsunuz.
    6.adım) goria 5
    Shahad the Hunter Guilder den görevi alıp angry sungsung keserek 1 tane görev torbası topluyorsunuz
    7.adım) goria 6
    Shahad the Hunter Guilder den görevi alınca inventorynize 5 tane örümcek ağı geliyor ve o ağlarla bitane magic hun archer yakalıyorsunuz. (not:örümcek ağını kurup yaratığın birine yumruk atın ve ağa cekin yumruk atmayınca yakalanmıyor.)
    8.adım) goria 7
    Shahad the Hunter Guilder den görevi alınca size birtane davul veriyor ve o davula huns garrison bölgesinde sağ tıklayınca sizi goria nın yanına götürüyor ve goria elinizdeXD(not: item ve exp paylasımlı party başkanı olmazsanız görevi alamzsınız buna dikkat)
    reciweri award: experince point,skill point, 1 adet gecici hp400 mp400 scroll

ALINTIDIR!!!!

Goria 40 Lwl Uniq Şu Anda Q Ama 90 Uptadetinde Gelicek!!!

• Aaaa hatırladım bunu bu şu: Ölümsüz canavar demi bu.Kes kes öldüremioduk en sonunda zor yıktık..
  • bune ya ben bilmiyorum bunu nası bişey bu???
  • Bu şu an görev olarak mı var?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.