Şimdi Ara

GÖZ GÖRE GÖRE 15 GÜN İÇİNDE KAFADAN 5,000TL GEÇİREN CHEVROLET AİLESİNE TEŞEKKÜRLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arabanın tadını çıkarmaya bak kardeş. buradaki densizin birinin lafına takılma. hayırlı uğurlu olsun..
    not: o kendini bilen densiz ..sen böyle insanlarla dalga geçtikçe üslubunu bilmedikçe senin işin gücün rast gitmez emin ol...
  • malesef birçok araç bu indirimleri yapıyorlar. Bu tip indirimler hep olsa da bunu Chevrolet Türkiye'den veya Opel'den talep etmek gerekli diye düşünüyorum. Herşeyde böyle malesef, paltoyu 400 e satarlar sonra bir indirim 200 olmuş, insanları enayi durumuna koyuyorlar resmen.
  • 2012 ocak ayında 40000 tl ye aldığım cruze şimdi liste fiyatını 38800 tl yapmış,3000 de bayi indirimi desek demekki 35000 tl civarına alınabiliyor aziz nesin e hak vermek lazım...
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    Bayi indirimi yapmıyorlar. Hatta! bindirim yapan bayiler bile var.
  • Suç AKP'den almanlara kadar herkese atılmış maşallah Enver paşada mezarında ters döndü iş ona kadar geldi
  • araç değerini bulmaya başlıyor.
    demekki yoklukla terbiye etmek lazımmış eskilerin dediği gibi.
    2.0 dizel ikinci el fiyatında görülür bir artış var.
    araç ithalinin durması yada bayide sıraya girmenin devam etmesi halinde 1.6 lara da yansıyacak bu artış.
    1.4 ler zaten karaborsa
  • cruze takibindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEDAT_06 -- 23 Aralık 2013; 16:23:26 >
  • aracın en son satış fiyatı 31000 tl olarak tüketildi ve sonuç sıkı durun türkiyeye kuruz satışı yasaklandı 15 yıl parça desteği sağlanılacak cruzun başı sağ olsun nasıl bilirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatkaptan

aracın en son satış fiyatı 31000 tl olarak tüketildi ve sonuç sıkı durun türkiyeye kuruz satışı yasaklandı 15 yıl parça desteği sağlanılacak cruzun başı sağ olsun nasıl bilirdiniz

"Yasaklandı" derken? Anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatkaptan

aracın en son satış fiyatı 31000 tl olarak tüketildi ve sonuç sıkı durun türkiyeye kuruz satışı yasaklandı 15 yıl parça desteği sağlanılacak cruzun başı sağ olsun nasıl bilirdiniz

yasaklandı derken ???? içki yasağı falan gibi mi ??? sağlık bakanlığı genelgesi gibi olmuş..... yada valiliklerin aldığı bi karar sanırım...... gece 22 den sonra eldeki cruzeların kullanılmasını da yasaklarlar şimdi????

başımız sağolsun
    nasıl bilirdiniz CRUZE'u ???? hakkınızı helal eder misiniz????
    iyi bilirdik -çok yakardı rampalarda yığılırdı ama !!!! helal olsun !!!! helal olsun !!!!! helal olsun !!!!!

GÖZ GÖRE GÖRE 15 GÜN İÇİNDE KAFADAN 5,000TL GEÇİREN CHEVROLET AİLESİNE TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joliva -- 5 Ocak 2014; 23:21:35 >

• @ Adam istese 70 bine değil 105 bine golf satacak millet yine karaborsa sırada kuyrukta

Evet, malesef.

------------
    Konuya acan arkadas: Gecmis olsun, Ticaret demek bazen zarar bazen kar demektir. Allah beterinden korusun, önemli olan sihat ve afiyetdir.fazla kafaya takma, kolay gelsin
  • Konu başlığını yazan arkadaş üzülmene gerek kalmadı. En düşük modele 10.000 TL zam geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmax

Konu başlığını yazan arkadaş üzülmene gerek kalmadı. En düşük modele 10.000 TL zam geldi.

Memnun kaldınız mı Trax dan?
  • Fiyatına göre oldukça iyi. Daha önce sportage almıştım. ona göre düşük sınıfı. ama şehir içinde mükemmel. yol tutuşu ve güvenliği güzel. bugün 130 la gittim. çok atak ve güçlü. virajı güzel.
  • arkadaşlar chevy bayileri artık kapanacakmış satış artık opel olarak satılacak
    http://otomobil.haber3.com/gm-chevroletin-avrupadan-ayagini-kesiyor-haberi-40860.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmax

Bizim bir akraba var almanyadan yıllar önce geldi. Toprağa saldırdı, mahsül yetiştiriyor Ürgüp pazarında satıyor. Sabah salatalığı 1 liradan satıyor. Öğleye doğru kardeşi var gariban mı gariban. O da tezgah açıyor. Bizimki onu görünce salatalığı 50 kuruşa çekiyor. Kadının biri diyor ki;" sabah bana 1 liradan verdin kazıkladın". Bizimkinde cevap hazır ; "bacım diyor; şimdi de sen benden 50 kuruşa al, sen bana kazık at".

iyiymiş :)
  • cruze cruze takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEDAT_06 -- 17 Ocak 2014; 12:54:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.