Şimdi Ara

GPSTURK 9007 7', BT, IGO8 hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta da vermiş olduğum GPSTURK 9007'den bir adet satın alma düşüncesindeyim. 20 kanallı, bluetooth desteği bulunan ve görsel açıdan güzel bir cihaz gibi görünüyor. Ancak Donanımhaber forumu dahilinde, bu cihaz hakkında verilmiş herhangi bir bilgiye rastlamadım. GPSTURK 9007 kullanan ya da kullanmış olan veya gpsturk hakkında bilgisi olanlardan mevcut bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Bazı ayrıntılar benim için önemli.
    1. Navigasyon esnasında mp3 dinleme şansı tanıyor mu?
    2. Harici anten opsiyonel görünüyor, üzerinde harici anten girişi mevcut mu? deneyen var mı?
    3. Bluetooth ile görüşme yaptıktan sonra, Piranha Leon'da olduğu gibi bir önceki menüye dönüş sıkıntıları yaşanıyor mu?
    4. Geri vitesle çalışacak kamera tertibatı bağlandığında, kameranın aktif olması durumunda görüntü vermeye başlayıp, kameranın devreden çıkması ile menüye tekrar dönebiliyor mu?
    5. Üzerindeki mikrofonun ses alma konusunda verdiği herhangi bir sıkıntı var mı?
    6. Rota hesaplama, alternatif rota sunma gibi işlemlerdeki başarısı nasıl?
    7. Açılıştan uydu bularak konum hesaplama işlemini tamamlaya kadar geçen süre yaklaşık ne seviyede?
    8. Büyük olmasına rağmen düşük çözünürlüğe sahip olan ekranı, görsel açıdan rahatsızlık verici şekilde pikselleri belli ediyor mu?
    9. Bluetooth ile eşleştirdiğimiz telefonun rehberine, sms kutularına veya diğer veri klasörlerine erişme şansı tanıyor mu?
    10. Konum belirleme olmadığında, yani navigasyon kapalı iken, uydu ile saat eşleşmesi yapmadan yani, bluetooth üzerinden telefon eşleştirmesi yaptığımızda, tarih ve saat konusunda sabit bir değerden başlayarak arama listesi ile sms listesinde zaman sıralaması karışıklığı oluşturuyor mu?
    11. Dışarıdan tv, dvd vesaire gibi kaynaklar kullanarak av girişi yaptığımızda, aynı zamanda bir başka amplifikatöre av çıkış verebiliyor mu, ilaveten fm üzerinden yayın yapmayı sürdürebiliyor mu? Yani dvd player bağladığımda, atıyorum, elimde herhangi bir başka ara kablo yoksa, fm transmitter aracılığıyla dvd playerdan aldığı sesi fm bandından iletebiliyor mu? By-pass tabir edilecek bu işi becerebiliyor mu?
    12. Işık yansıması, güneş parlaması sorun teşkil ediyor mu?

Şimdilik aklıma takılanlar bunlar. Sorularımdan bir kısmını cevaplayabilmeniz bile benim için büyük nimettir. 1, , 4, 5, 6 ve 10 numaralı sorular benim için daha yüksek önem taşımaktalar.

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

ilave:
    cihazı yeni duyanlar için bir link de vereyim,
    http://www.hepsiburada.com/gpsturk-9007-7-2gb-sd-hafiza-bt-igo8av-in-fm-modulator-ozellikli-navigasyon/productDetails.aspx?categoryid=257643&productid=sporgps9007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinapubica -- 30 Ağustos 2009; 6:15:53 >

• kısaca
    1-evet
    2-evet
    3-hımm, sanmıyorum
    4-!!!!
    5-yok
    6-klasik igo08 programı
    7-bir-üç dakika
    8-dehşet belli oluyor. çok düşük
    9-hayır
    10-denemedim, sanmıyorum
    11-!!!!
    12-kısmen ediyor

elimden gelen budur..

http://www.navigasyon.net/GPSTURK-9007-Navigasyon-Cihazi-7inc,PR-30.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.