Şimdi Ara

Grafik Tabletlerden Hangisi Alınmalı ? UC-TWHA60 ? Wacom Bamboo Fun Pen and Touch ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar , hobi olarak çizim ile ilgilenmekteyim. Daha önce Trust'ın a4 bir çizim tabletine sahiptim ama inanılmaz derecede kötüydü .Kullanmadım bir arkadaşa verdim. Şimdi ise orta karar bir tablet bakıyorum . İpad2 imde alupen kalem ile birşeyler karalıyorum ama kalem kalın vede rahat kullanım sağlamıyor. Başlıkta yazdığım cihazları buldum .Biri Wacom Bamboo Fun Pen & Touch ve bir diğer modeli Wacom Bamboo CTH-470K . İlk model 289Tl 2. yazdığım ise 255Tl . 2 side aynı donanımsal özelliklere sahipler tek bildiğim fark pahalı olanda lisanlı yazılım ve renk farkı olması . Wacom dışında , UC-LOGIC TWHA60 var fiyatı 303Tl .Özellik olarak; Wacomlar 2,540 lpi çözünürlük, 1024 basınş seviyesine, raporlama hızı 133rps . Uc-Logic ise 4000lpi çözünürlük , 1024 basınç seviyesi ve 200rps raporlama hızına sahip .Ek olarak Uc-Logic 2.kalemi hediye ediyor. 3 tabletde a5 boyutlarında .Bakıldığında UC-Logic ler daha donanımı yüksek ve profesyonel olarak gözüksede kimse sorduysam ne olursa olsun Wacom al diyorlar .Ürünü macbook pro+ adobe cs6 master collection ile kullanmayı düşünüyorum .Çıkabileceğim maksimum rakam 300Tl . Bu konuda fikri veya deneyimi olanlar benimle paylaşırlasa çok sevinirim. Zaman ayırıp okuduğunuz içinde ayrıca teşekküler. Önerilerinizi bekliyorum ...

• Bazı sitelerde 2 wacom içinde A5 değilde A6 boyutunda olduğuda yazıyor ... İyice kafam karışıtı :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.