Şimdi Ara

Grande Punto,Yeni City,Yeni Fiesta ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Grande Punto,Yeni City,Yeni Fiesta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz1 -- 22 Nisan 2009; 21:30:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kubi lay

quote:

Orjinalden alıntı: bencn17

oncelık ıhtıyaclarınız olusturuyo cunku cıty sedan bı b sınıfı dıger araclar hb....

bu araclar ıcınde ben gp ve fıesta ıcın yorumda bulunucam gp ınceledıgım ve baya ıkılımede kalıdıgım bı aracdı ozellıkle fun paketını cok beyenmıstım....f/p olarak en guzel araclardan bırıdır gp bence sınıfından hıc bı yonde gerı kalmaz ozellıkle makyajda yedıkden sonra daha hos bı arac oldu bana gore tek sorunu ve benım almamamda etkılı olan ıc tasarım bence kotu....bunun dısında marka takıntısı olmasın tofasdır fıattır falan dıye bakmayın bole dıyen arabdan anlamayan ınsanların yorumuna....

ben fıesta sahıbıyım 4 ay kadar oldu ve su ana kadar cok memnunum aracımdan bazı ufak problemler dısında bana sorun acmadı sımdıye kadar bı cok arac kullandım ama bu kadar baglandıgım ve surusden zevk aldıgım bı arac olmadı bıraz tarzı ve tasarımı sanırım etkılıyo ınsanı....1.4 dızel hakkında konusmak gerekırse kullananlar bıraz gurultulu calısıyo dıyolar ama oldukca ekonomık oldugunu ve performans konusunda sıkayette bulunmuyolar....bunun dısında fıesta daha guncel bı tasarım surus olarak ve mekan konforu olarak gp den onde bı arac bunuda solıyım.....

bence aracları test edın oturun bakın fıyatlarını karsılastırın en cok ıcınıze sınenı alın....

sağolun peki fiestada da yer sıkıntısı yaşadınmı mesala puntoda b sınıfı bir araç ve hb ama fiestadan daha geniş iç mekan var fiestada iç mekan punto gibi olsaydı hiç düşünmeden alırdım güzel araç aracınız hayırlı olsun

bu forumda herkes baya boylu poslu yada herkes d sınıfı veya jeep kullanıyo tamam ben genıs bı arac demıyorum ama b sınıfı bı aracdan bahsedıyoruz burda ayrıca ben 1.85 boyunda hem arkada hemde onde hıc bı problem yasamdım arkada meraktan kısa sure yolculuk ettım ama olsun...:D:D
    yer problemı yasamıyoruz ben dahıl arkada 3 bıde yan koltuk 5 kısı cok rahat seyahat edıyoruz buda yeterlı... bagajda, 3-4 ogrencı istanbuldan kocaelıne gderken esyalarımızı falan bagaja yerlestırıp sorunsuzca gıdıyoruz yanı beklentımı karsılıyor dedıgım gıbı b sınıfı aracın hacmı bellı ama su darlık olayını bırazda tasarımına verıyorum daha sıkısık ve dar bı meken saglıyomus gıbı gelıyo ama hangı b sınıfı aracın konforu bu aracdakı var bunu merak edıyorum nerdeyse butun b lere bındım konforu hele surucu ıcın keyfı cok ayrı....
    gp bana gore f/p olarak coltla bırlıkte oldukca basarılı ıc mekan daha ferah bu dogru ama konfor olarak dedıgım gıbı zayıf yonlerı var bana gore bunun dısında gayet guzel araclar....
    fıestanında ozellıkle ılk gelen partılerde bazı sorunları oldugu dogru boya problemı gıbı...
    yenı partıler nasıl olur bılmıyorum cunku daha sahıplerıne ulasmadı aracalar....
    kolay gelsın işiniz kolay degıl....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.