Şimdi Ara

GrapeRipper kestik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://img501.imageshack.us/img501/9779/krmak18pd8.jpg

buda son hali da demin oldu bo olay
  • kardeşim yalan söleme(topici açan) bundan shell falan düşmüyo o zaman herkes zengin olur en fazla dd düşüyo
  • biz kestik onu sertificate çıktı başka bişi çıkmadı ama arkıma baya düşmüş sölemedi bende düşüreyim ama 2tane aldım bende ondan +5 cleaver
  • cleaver nasıl alınıyo kestikten sonra??
  • Biz 15 20 defa kestik,sonra pathos'un habercisini oldugu bolume gırdık.Ama ordaki yaratıklar cok guclu oldugu için ve warrıormuz dc yediğinde cıktık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gardan

cleaver nasıl alınıyo kestikten sonra??

sağ tıkla captin a sonra 2 şık bidaha 2 şık sonra claver ın üstüne bas ok de senini oldu
  • cleaver nasıl alınıyo söylesin biri
  • quote:

Orjinalden alıntı: gardan

cleaver nasıl alınıyo söylesin biri

2 mesaj üstünü oku
  • tam ben yazarken cevaplamıssın saol captan derken maradondakimi diyosun?
  • aferim kesin hepsini nevar ne yok toplayın sonra piyasayı dısurun ac gezelim tamam mı_?
  • ben oraya bi ezikle girip dagıtıyorum tek başıma cok pot harcıyorum ama olsun d.d arıyorum gorevde verdıgı item bi işe yaramz
  • hayatın yalan ne diyim
  • olum biz ortalama 50 lvle her gidişimizde kesiyoz pathosta zor bişey değil ki 6 tane clever +5 yaptm o görevden ama hiç bi kere ondan güzel bişey düşmedi öbür yaratıklardan dd chitin falan düştü
  • Shell çıktı diyen arkadaş koparttın beni ne shell i ondan 26 tane kestik yani 26 kere o görevi yaptım paradan baska hiç bişe çıkmadı ondan shell mhell düşmez amma salladın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.