Şimdi Ara

Grece Serverında 76 LvL Nuker Çar Satılıktır... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyw. Saolasın Yukarıda Belirtıgım Gibi Oyun Degiştırıcem Silkroad Eskisi Gibi Sarmıyor....Onun için Takas Kesınlıkle Düşünmuyorum..........
  • up up up up upu pu up
  • upupu up upu up u
  • up up up up up up up up up up
  • up up up up up up pup up
  • up up up up up up up up up up up
  • up up up up u p up up upup
  • up up up up up up up up up up up
  • bu char 150 ytl etmez . dicem ama bazıları yüzünden oyundan soğuduk hele hele şu satış fiyatlarını düşürenler yüzünden onlar yüzünden charımı adam gibi bir fiyata satamıyorum 200 ytllik charı 120 ytlye indirdim borumu ya. ben charıma 160 ytllik silk aldım bide bunun kasması var dimi oldu 200 ytl hatta daha fazla ederdi. char 77 lvl wizard greecede tanırsın belki EEviLWizarDD ismi. sen böyle git çok uplarsın . ama charda güzel itemler falan var inş satabilrsn bu fiyata hayırlı satışlar!
  • sılkroadda hiç kımse k.bakmasın verdıgın emek kadar kazanc saglıyamıyosun ben onu gozlemledım..Bosuna masraf bende buna devam etmek ısterdım ama dokucem para ıle çarı satılıga çıkarsam ıstedıgım fıyata satamam onun için sılkroad alemı sarmadı bana ben Knight Oratamına alıstım cebımızden çıkan para bellı gırern para bellı fazla soze gerek yok sılkroad oynıyan arkdaslara yolu açık olsun dıycek bişey yok
  • up up up up up up up up up
  • çarı satmadıysan eğer nanis_nil@hotmail.com msn im ekle konuşalım hade kolay gele
  • kardesıme bende bır upp up up up up bende satıcam charıı bu oyunn esegın bıtarafına suyu kacaırdı
  • Çar HALA Duruyodur up up up up up
  • up up up up up up up
  • 80 ytle verebilirm ay başı
  • charımı ay başına kadar sata bilirim ozmn 90/100 ytl vere bilirim ihş. ben alırım UP
  • Zaten Son Fıyat 1oo yaparım Bundan Altı Olmaz zaten çar her seklı ıle hazır...Sılkroad artık sarmıyo ondan Oyun degıscem
  • charımı sata bilirsem ay başı 100 ytl hazır olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.