Şimdi Ara

GREECE'TEKİ ŞEREFSİZ TÜRKLER CEVAP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkandayız boyle şeyler çok yanlış ama sen yınede iyi olanları koru vekolla
  • yaw biz türküz abi de sen deil misin [simage][/simage]de şerefsiz türkler diyosun !!!BAK MALLARIMI ÇALDINIZ SANA GÜVENMİŞTİM AMA BEN SİZDEN KENDİMİ SAKLAMIYOM HA OYUNDA BÜYÜKSÜN GERÇEKTE ALLAH morganda geçenlerde türklerin kralı diyodu bana sade oyun içinde abim yalnız benim mallarımı çaldınız ve yabancılarla arkadaş olmuşunuz her yabncı sizin onlarla arkadaş olduğunu sölüyo ve arkama takılıyolar

5 GÜNDEN BERİ yanımda sizden biri oluyo arrkama bi tif takılıyo yardım diyomsizin adam duymamazlıktan gelio resss bile vermio abim ba ksana gerçekte saygım var amaabi küçükleri sevmelsin unutma bu oyunda senden küçüklerde var abi

ve senin abilerinde onun için sana saygılıyım ve her büyüğüm e her küçüğümü de severim yalnız sizin mal çalma huyunuz hiç hoşuma gitmedi bugüne kadar sizi savunuyodum ve bişey oldumu sen bana demiştin benim nickimi ver veriyom ölüyom bu kadar basit ...adam resmen mua my friiedns diyo mesela mick bugün hiç kervan yapamadım 5 kuruşta param kalmadı

• OSMANIN LANETİ OSMANNNNNNNNNNNN
  • quote:

Orjinalden alıntı: nikox17

yaw biz türküz abi de sen deil misin [simage][/simage]de şerefsiz türkler diyosun !!!BAK MALLARIMI ÇALDINIZ SANA GÜVENMİŞTİM AMA BEN SİZDEN KENDİMİ SAKLAMIYOM HA OYUNDA BÜYÜKSÜN GERÇEKTE ALLAH morganda geçenlerde türklerin kralı diyodu bana sade oyun içinde abim yalnız benim mallarımı çaldınız ve yabancılarla arkadaş olmuşunuz her yabncı sizin onlarla arkadaş olduğunu sölüyo ve arkama takılıyolar

5 GÜNDEN BERİ yanımda sizden biri oluyo arrkama bi tif takılıyo yardım diyomsizin adam duymamazlıktan gelio resss bile vermio abim ba ksana gerçekte saygım var amaabi küçükleri sevmelsin unutma bu oyunda senden küçüklerde var abi

ve senin abilerinde onun için sana saygılıyım ve her büyüğüm e her küçüğümü de severim yalnız sizin mal çalma huyunuz hiç hoşuma gitmedi bugüne kadar sizi savunuyodum ve bişey oldumu sen bana demiştin benim nickimi ver veriyom ölüyom bu kadar basit ...adam resmen mua my friiedns diyo mesela mick bugün hiç kervan yapamadım 5 kuruşta param kalmadı

oyunda thieflikte var trerlıkta thief soyar bu kdar basit...
    adamlar seni soyuyo diye soylenme hakkını kendinde nasıl buluyosun.....

quote:

OSMANIN LANETİ OSMANNNNNNNNNNNN

yine forumu boyle tipler bastı boylelerin topunu .............
    ne zevk alıyolar sundan boyle bi msg gorduk diye topici bırakıp gidiceimizi mi dusunuyo acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: nikox17

yaw biz türküz abi de sen deil misin [simage][/simage]de şerefsiz türkler diyosun !!!BAK MALLARIMI ÇALDINIZ SANA GÜVENMİŞTİM AMA BEN SİZDEN KENDİMİ SAKLAMIYOM HA OYUNDA BÜYÜKSÜN GERÇEKTE ALLAH morganda geçenlerde türklerin kralı diyodu bana sade oyun içinde abim yalnız benim mallarımı çaldınız ve yabancılarla arkadaş olmuşunuz her yabncı sizin onlarla arkadaş olduğunu sölüyo ve arkama takılıyolar

KARDEŞİM ÖNCELİKLE BİZ TÜRKLERE DEİL OYUNDAKİ BAZI KİŞİLERE ŞEREFSİZ DİYORUZ ORAYA "TÜRLER" YAZMAKLA SADECE BU TERBİYESİZLERİN TÜRK OLDUUNU WURGULAMAK İSTEDİK ÇÜNKÜ BU ŞEREFSİZLERİN BİZE YAPTIINI GEWURLAR BİLE YAPMIO

DİĞER YANDAN YABANCILARLA ARKADAŞ OLDUUMUZU SÖYLEMİŞİN BU DOĞRU THE MHYT VE THİEF4EVER GUİLDLERİYLE UNİONUZ BUNUN NEDENİNE DAHA ÖNCE BAHSETTİİMİZ YUNAN GUİLDLERİYLE BAŞA ÇIKABİLMEK İÇİNDİR

ZATEN BAŞIMIZA NE GELDİYSE KÜÇÜKLERİ SEWİP KOLLADIIMIZ İÇİN GELDİ ABİCİM İNANKİ KİMSEYE KARSI ART NİYETLİ BİRŞEY YAPMADIK AMA ANLAMAN GEREKİYOR Kİ BİZİMDE PARAYA İHTİYACIMIZ WAR 5 YILDIZ TRADE KALDIRALIM DİYORUZ YUNAN ŞEREFSİZLERİ GELİP İNDİRİO BU NEDENLE ZAMAN ZAMAN BİZLERİNDE PARA KAZANMAK İÇİN BÖYLE ŞEYLER YAPMAMIZ GEREKİO

AMA TEKRARLIYORUM HİÇ BİZAMAN ART NİYETLE YAPILAN ŞEYLER DEİL BUNLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___mua___ -- 1 Temmuz 2006; 0:24:37 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.