Şimdi Ara

Gskill PC3200 512 yada kingston

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ram alıcam fakat elımde su anda kingston 512 400 ddr ram var.
    sımdı bır tane daha kingston mu alayım yoksa asagıda verdıgım lınktekı ramlerden 512*2 yapayım bu konularda pek bılgım yok
    google da arattım fakat turkıyede bu ramlerden bı tek firebal da buldum ondada stokta yok gorunuyor,satılan bı sıte bılen varsa onuda yazarsa sevınırım ,yardımlarınızı beklıyorum
    tesekkurler

• http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=SP01675a

bu linkteki daha iyi olur biraz fiyatı farklı ancak CL2. Daha iyi o/c da olacağını zannediyorum.

Kington a göre daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü piyasadaki kingstonla karşılaştırılcak ramler Gskill 512MB DDR400 CL2.5 Value Ram bunlar bence diğerleri o/c için daha iyi modeller.
  • bı tek sen cevap vermısın, ilgine tesekkur ederım
    ama dedıgım gıbı elımdekı kingstonu degıstırecem degermı sence
  • bence kesinlikle değer...
  • quote:

Orjinalden alıntı: atademi

bı tek sen cevap vermısın, ilgine tesekkur ederım
    ama dedıgım gıbı elımdekı kingstonu degıstırecem degermı sence

anakartın dual destekli ise 2x512 GSKİLL CL2 al.... ancak değilse 512 kingstonı satıp 1gb GSKİLL CL2 al derim.
  • Anakartın nedir? Belleğin üzerinde yazanları söyleyebilir misin? Belki iyi bir çipli bir Kingston'dır. Türkiye'de GSkill bulman zor. Bildiğim kadarıyla Firebal'ın stoklarıdna GSkill yok. Ancak şunları önerebilirim:

1Gb Twinmos Hynix Bt D43
    512 Mb Kingston HyperX
    Kingston 512 Mb PC3500

Fakat eğer senin elindeki bellek sıradan bir bellek ise yukarıda yazdıklarımı alman durumunda pek bir bir getirisi olmaz. Elindekini ya satacaksın ya da onun kalitesinde bellek alacaksın.

• firebal la mail atmıstım ve ramler geldi
    anakartım ga k8nf9 nforce4 ben bu gskilleri almaya karar verdım.(hazır bulmusken )pekı bunları overclockla en fazla ddr kac olur eger kullanan varsa soylermı?yazlnız bu ramler dıgerlere su an butcem yetmıyor
  • bulabilirsen corsair XMS al ben yeni getirttim çok iyi ramler 2-3-3-6 çalıştırıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: atademi

firebal la mail atmıstım ve ramler geldi
    anakartım ga k8nf9 nforce4 ben bu gskilleri almaya karar verdım.(hazır bulmusken )pekı bunları overclockla en fazla ddr kac olur eger kullanan varsa soylermı?yazlnız bu ramler dıgerlere su an butcem yetmıyor

Kaç yapacaklarını bilemiyorum ama DDR500 e çıkacaklarını düşünüyorum benim CL2.5 Kingston lar bile DDR470 olduysa onlar DDR500 (250mhz) yaparlar diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.