Şimdi Ara

Gta san andreas yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben gta san andreası oynuyorum fakat en son eski havalimanı al dedi aldım görev oldu daha fazla görev gelmiyor ne yapmayalım? yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagannn -- 22 Ağustos 2014; 8:38:47 >

• uçuş okulunu bitirdinmi havalimanını aldıktan sonra
  • uçuş sertifikalarını aldın mı 3 tane sertifika var hepsini al
  • ucus okulunu yapamıyorum helikopterle hede vurmayı hedefleri vuruyorum ama indirirken %69 diyor 70 olmuyor artık internetten yapılmış save indircem

birde bir şey sorcam gta san andreas forumlarını gezerken birisi demişki gta san andreas çok korkunç hele hele oyun orjinalsa sakın pizzacıya girme demiş ne oluyorki girince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagannn -- 24 Ağustos 2014; 18:21:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagannn

ucus okulunu yapamıyorum helikopterle hede vurmayı hedefleri vuruyorum ama indirirken %69 diyor 70 olmuyor artık internetten yapılmış save indircem

birde bir şey sorcam gta san andreas forumlarını gezerken birisi demişki gta san andreas çok korkunç hele hele oyun orjinalsa sakın pizzacıya girme demiş ne oluyorki girince

Ne alaka şimdi ? Her söylenene inanma.
  • quote:

ucus okulunu yapamıyorum helikopterle hede vurmayı hedefleri vuruyorum ama indirirken %69 diyor 70 olmuyor artık internetten yapılmış save indircem

İkinci sorduğun soru ney öyle

• cagannn C kullanıcısına yanıt
    evet kim dediyse çok haklı pizzacıya girersen orjide olsa çakmada olsa fark etmez girersen öcüler çıkıyo çok korkunc bence hiç girme ben bile korktum
  • quote:

Sazan avı.

• uçuş okulu tamamlanmış save yüklesen bile sonraki görevlerde zorlanırsın bitirmeye çalış
  • quote:

biraz hızlı ol
  • internetten save bulup yükledim herhangi bir zorluk yok yinede sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagannn -- 26 Ağustos 2014; 10:23:14 >
  • korkmayla alakası yok mesela area .... üstünde bekleyip cluckın bell e gidersen bir ufo var merakımdan sordum varsa deneyeceğim
  • Arkadaşlar ben de zero'nun ilk görevinde zorlanıyordum sonra aklıma tüm araçları patlatan hile geldi. göreve başladıktan sonra minik uçaklar çoğalınca CPKTNWT yazın heppsi patlıyor minigun'la vuramıyorsanız bu hileyi süre bitene kadar yazın bölümü geçersiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.