Şimdi Ara

GTX 970 İÇİN MARKA ÖNERİSİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 önce asus gtx 970 aldım tavsiye ederim, fiyatıda uygun piyasaya göre
    http://www.sanalmarketim.com/asus-strixgtx970dc2oc4gd5-4gb-gddr5-256bit-16x-pcie-30/p_58209/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir2050 -- 8 Ekim 2015; 14:40:20 >
  • Geçen yıl 970lerin karaborsa olduğu stok kovalandığı vakitler strix almıştım, 1 yıl oldu neredeyse memnunum. Ne cw var ne ısı problemi. Taş gibi kart, tavsiye ederim
  • Phenom II 1090T (3,8 GHZ-4 GHZ) ile kullanmak için 970, 380, 390 hangisi alınmalı?
  • Asys strix gtx970

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

Phenom II 1090T (3,8 GHZ-4 GHZ) ile kullanmak için 970, 380, 390 hangisi alınmalı?

o işlemciye o kartlar olmaz darboğaz yapar diye düşünüyorum
  • Ben GTX970'in Gigabyte windforce 3x o.c modelini kullanıyorum. Geçtiğimiz temmuz ayında almıştım. Boşta 27-28c, yükte oyununa göre 50-65c arasında seyrediyor. Gayet memnunum, alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

• Oggy20 O kullanıcısına yanıt
    :( sistem yenilemeyi düşünmek lazım o zaman hadi hayırlısı. teşekkür ederim.
  • PcQq P kullanıcısına yanıt
    asus strix alın
  • Gigabyte GTX970WF3 4 GB 256 Bit GDDR5 16X sinerjide fiyatı 1422,91 TL

• Zotac Extreme Edition tercih edebilirsiniz. Sınıfının lideridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jangsoo

Zotac Extreme Edition tercih edebilirsiniz. Sınıfının lideridir.

Aynen bende bu kartı almayı düşünüyorum.Ama evga ve asus da çok iyi msi tercih etmem.
  • PcQq P kullanıcısına yanıt
    Dün vatandan 1268 Tl ye zotac extreme core aldım. boost hızı 1380- 1420 arası geziyor. cw falan yok. tavsiye ederim. bedava oyunuda var.
  • CodeMachine C kullanıcısına yanıt
    Oyun olarak ne veriyor hocam. Bende 2 hafta önce evga 970 aldım dün mail attım oyun kodu için kampanya yok diye cevap geldi. Bu arada hayırlı olsun kartınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CodeMachine C kullanıcısına yanıt
    Cw olmaması sevindirici, hayırlı olsun kartınız. Nvidia dünyasının ayrıcalıklarının keyfini çıkartın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Oyun olarak ne veriyor hocam. Bende 2 hafta önce evga 970 aldım dün mail attım oyun kodu için kampanya yok diye cevap geldi. Bu arada hayırlı olsun kartınız.

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege veya Assassin's Creed® Syndicate
    http://www.nvidia.com.tr/object/bullets-or-blades-bundle-tr.html

Bu kampanyadan öncede metal gear veriyordu. Şimdiki kampanya 6 ekimde başladı.

@MühendisMurat teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeMachine -- 10 Ekim 2015; 15:23:48 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.