Şimdi Ara

GTX 970 vs R9 390 ? ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    zaten dikkat ettiysen oclu testleri diye belirtmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggy20

quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

"1080p de 970 yeter"cilere kanmayın artık AMD de VSR, NVIDIA da DSR adında çözünürlük yükseltme teknolojileri var monitörünüz 1080p olsa bile 2k ve 4k çözünürlüklere çıkabiliyorsunuz ve GTA V yada Battlefield 4 gibi oyunları bu çözünürlüklerde görmeniz gerek fark devasa bu yüzden 970 in 3.5gb lık belleğine mecbur kalmak pek akıl karı değil.

ondan sonra oyunlardaki ufak olan altyazıları büyüteçle okuyalım vsr ve dsr ın öle bir problem var tam oturmuş bir teknoloji değil kullanışlı ancak hala daha tam oturmamış

Kedi ciğer mundar ilişkisi gelişmemiş teknoloji dedi ağır bir nv 970 fanı nvidianın bir teknolojisini kötüledi gta v i yazılara bakarak oynuyorduk sanki battlefield da hud ayarı var 390 ile her oyunu 2k da oynuyorum altyazı sorunu çekmedim ağır bir nv 970 fanının bir zamanlar dediği gibi yazdıkça batıyon be ağır 970 fanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 29 Eylül 2015; 3:43:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

"1080p de 970 yeter"cilere kanmayın artık AMD de VSR, NVIDIA da DSR adında çözünürlük yükseltme teknolojileri var monitörünüz 1080p olsa bile 2k ve 4k çözünürlüklere çıkabiliyorsunuz ve GTA V yada Battlefield 4 gibi oyunları bu çözünürlüklerde görmeniz gerek fark devasa bu yüzden 970 in 3.5gb lık belleğine mecbur kalmak pek akıl karı değil.

ondan sonra oyunlardaki ufak olan altyazıları büyüteçle okuyalım vsr ve dsr ın öle bir problem var tam oturmuş bir teknoloji değil kullanışlı ancak hala daha tam oturmamış

Kedi ciğer mundar ilişkisi gelişmemiş teknoloji dedi ağır bir nv 970 fanı nvidianın bir teknolojisini kötüledi gta v i yazılara bakarak oynuyorduk sanki battlefield da hud ayarı var 390 ile her oyunu 2k da oynuyorum altyazı sorunu çekmedim ağır bir nv 970 fanının bir zamanlar dediği gibi yazdıkça batıyon be ağır 970 fanı.

Kotulemiyorum cin yapimi cakma 4k tv ler gibi goruntu veriyor kardesim bana saglam 4k minitorden alfigin goruntuyu dsr ile vsr ile aliyorum deme yalan soylemis olursun fanboy diyorsun burada hicbir kaniy vs sunmayip heryerde 390 iyidir vs diye kafadan atip tutanda sensin igneyi kendine cuvaldizi baskadina batir bir surada kim fanboyluk yapiyor anla

• quote:

quote:

quote:

Yazdikca batiyorsun diyor adama bak vsr veya dsr ile 2k da 100 fps aliyorsan 2k monitorde 110 alirsin vunku vsr veya dsr karti olmasi herekenden fazla yorup dusmesi gerekenden daha fazla fps dusuruyor eger 2k da mount an blade oynayacagim dersen lafim olmaz ancak 2k da bf4 oynuyorum dersen o zaman aa kapatir ayarlari kisip oynarsin ben burada kafadan atmiyorum kardesim kafadan atan sensin yok 144p de bile 390 daha iyi bimlemle acaba test ettinmi 144 p de 240p de ? Etmedin o zaman sus kafadan atip yorum yapma heaven skoru olarak max 1617 almis bir karti savubuyorsun bende 1690 almis bir karti savunuyorum konustukca batan sensin sana kalsa arkadasa 2 gb lik gtx 760 yerine 4gb lik gt 630 aldirirsin vrame vs o kadar taktiniz kafayi bir arastirma yapmadan wddm2.0 i kotuluyorsunuz bunun sebebi ise kendi firmani markani one cikarma cabasidir karalama kampanyasi yapacaginiza adilane bir sekilde testlerle konusun herseyi kafadan atmayin cocuk gibi yorumlar yapmayin

• İşte bu 970ci dsr açıp nette geziyor sonra "gelişmemiş teknoloji yazılar okunmuyor" diyor gelişmeyen dsr teknolojisi değil aslında.

970 bf4 ü 2k da ayar kısmadan rahat oynatamayabilir 390 çok rahat.
    144p de görmelisin canavar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 29 Eylül 2015; 13:00:35 >
  • quote:

İşte bu 970ci dsr açıp nette geziyor sonra "gelişmemiş teknoloji yazılar okunmuyor" diyor gelişmeyen dsr teknolojisi değil aslında.

970 bf4 ü 2k da ayar kısmadan rahat oynatamayabilir 390 çok rahat.
    144p de görmelisin canavar.

Arkadasim bf4 te 2k ayarda oynaniyor gtx 970 ile oynuyorum zaten max payne 3 te 3k da oynuyorum sen o ise kafani yorma cin mali 4k monitorler gibi goruntu veriyor vsr da dsr da bunu goremeyecek kadar dar goruslu ve fanboysan sana soyleyecrk hicbir lafim yok ayrica hani bunu yazdim cevap veremedi ayagina benim yazdiklarimi alintilamayarak cevap veriyorsun bu sayede bana bildirim gelmiyor guzel dusunmussun ancak yazdiklarina gore bir fanboy oldugun cok belli

• Ağır 970 fanının dediğine göre dsr berbat bir teknoloji demek nvidia becerememiş oysaki amd nin vsr ı harika sonuçlar veriyor.

• quote:

Ağır 970 fanının dediğine göre dsr berbat bir teknoloji demek nvidia becerememiş oysaki amd nin vsr ı harika sonuçlar veriyor.

YAŞ kaç merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 GTX 970CIKIS TARIHINDEN BERI KULLANINIYORUM. SIFIR ALDIGIMI İADE4 ETTİM MALUM CF OLAYINDAN OTURU. SNRA 1 KAC AY SONRA 2 EL FORUMDAN ALDIM AYNISINI. VE HALA KULLANIYIRUM. CATIR CATIR.
    BENI 1080 P DE ÇOK MENUN ETTİ. ONLİNE OYUNLARDA DAHİL. BENDE BUNLARI YAZMA GEREĞİ DUYDUM. YAKIN ZMANDA 2 CISINI ALIP SLİ YAPICAĞIM.
  • quote:

Ağır 970 fanının dediğine göre dsr berbat bir teknoloji demek nvidia becerememiş oysaki amd nin vsr ı harika sonuçlar veriyor.

Agir nvidia fani dedigin adam insan gibi kanitta gosteriyor hadi bana vsr in mukemmel oldugunu kanitla kanitlayamazsin vubku degil olamazda bir monitorun icindeki pixelleri 4 e katladigindan 1 pixel 4 e bolunur ve bu da sacmalamalara sebep olur ister vsr ister dsr fark etmiyor vsr a daha iyi diyen adam once dsr in ciktigini sonra amd nin geri kalmamak icin cok kisa bir surede yavan bir bicimde vsr i kodladigini biliyoruz bos bos konusacagina biraz bana elle tutulur birsey goster milletvekili gibisin o ole ilacak o bile olacak o ole zaten is icraate gelince fossssss

• quote:

Orijinalden alıntı: burumbic

quote:

YAŞ kaç merak ettim

10 15 arasi olmasi lazim.Saka gibi cocuk yaa :))

• Vsr karta ekstra yük bindiriyor oyunda gözle görülür bir fark oluyor bariz bir şekilde 390 bu yükün altından rahat kalkıyor siz 970 fanı nvidiacılar 3.5gb belleğiniz ile zaten vsr gibi başarılı bir teknolojiyi istesenizde kullanamazsınız kendi gelişmemiş dsr ınızı kullandığınızda zaten gerçekle yüzleşip 970 e toz kondurmamak için ağır 970 fanının yaptığı gibi gelişmemiş teknoloji deyip geçiştirirsiniz halbuki 970 yetmiyor bu sizin kaderiniz nvidia yaptı bunu kandırdı hepinizi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.