Şimdi Ara

GTX660ti kart OCZ 550WATT Power (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ASUS GTX 670 aldım taktım ekran kartı overclocklu işlemci overclocklu fanlar %100de saatlerce oynadım. hiçbir sorun yaşamadım. bu da tecrübe paylaşımı olsun.
  • kullanırsın 650w a sorun çıkarmaz o power
  • Fatal1ty candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Z

Fatal1ty candır

• quote:

Orijinalden alıntı: fero01

kullanırsın 650w a sorun çıkarmaz o power

cidden sağlam power. i5 2500k 4.5ghz + ekran kartı 1250 gpu - 6800 ram hızlarında hiçbir ısı sorunu da çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Z

Fatal1ty candır

candır can.
  • eğer PSU modeli OCZ 550W Fatal1ty ise sorunsuz 650W güç verebilmekte, haberiniz olsun.
    yani sizin sistemde değil 1 hatta 2 adet GTX660Ti bile kaldırır.

bu da kanıtı:http://www.pclabs.com.tr/2009/12/08/ocz-550w-fatal1ty-moduler-guc-kaynagi-incelemesi/1/

bu arada "psu yetmez" ya da "tam sınırdasın" diyen arkadaşlara selamlarımı sunuyorum.
    fikir sahibi olmak için önce bilgi sahibi olmak gerek ki insanları gereksiz yere yanlış yönlendirmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 20 Aralık 2013; 9:29:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

eğer PSU modeli OCZ 550W Fatal1ty ise sorunsuz 650W güç verebilmekte, haberiniz olsun.
    yani sizin sistemde değil 1 hatta 2 adet GTX660Ti bile kaldırır.

bu da kanıtı:http://www.pclabs.com.tr/2009/12/08/ocz-550w-fatal1ty-moduler-guc-kaynagi-incelemesi/1/

bu arada "psu yetmez" ya da "tam sınırdasın" diyen arkadaşlara selamlarımı sunuyorum.
    fikir sahibi olmak için önce bilgi sahibi olmak gerek ki insanları gereksiz yere yanlış yönlendirmeyelim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.