Şimdi Ara

GTX760, R7-265, R9-280X'li Pc'ler Performans testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 adet masaüstü bilgisayarım var özellikleri birbirine yakın sistemler sadece ekran kartları farklı diyebilirim. Yukardaki kartlarla bir inceleme yapıp siteye eklemeyi düşünüyorum fakat önce size sormak istedim. Battlefield 4, GTA IV, Grid, Watch Dogs, NFS Rivals gibi oyunlarda test yapsam sizler için faydalı olur mu?

• Oldukca faydali olacagini dusunuyorum ben acikcasi ama watch dogs ta 760 hepsini gececektir watch dogs malum Amd killer bir oyun onun testi olmasada olur yerine Crysis 3 olabilir elinizde mevcutsa ya da biraz daha guncel oyunlar Ryse Son of rome veya shadow of mordor gibi oyunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis 3 korsan olarak indirmiştim fakat oyunu sevmediğim için satın almadım tabiki crysis 3'ü de test ederim yalnız bu detayı göz önünde bulundurunuz. Zira bilindiği üzere korsan oyunlarda orjinal oyunlara göre fps daha düşük oluyor
  • snows kullanıcısına yanıt
    Korsansa hic koymaniza gerek yok bence onun yerine elinizda yeni guncel oyunlardan varsa onu dahil edebilirsiniz Far Cry 4 olabilir uygunsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf 3 varsa guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snows kullanıcısına yanıt
    shadow of mordor
    crsysis 3
    metro last light
    korsan olsalarda yine test etmende fayda var
  • flagbearer kullanıcısına yanıt
    Shadow of mordor ve crysis 3 oyununu ekledim listeye yarina kadar indirebilirsem metro last night'i da yetistirmeye calisacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.