Şimdi Ara

Gümüşten Çıkmayı Anlatıyorum [7 win streak içerir]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1- Kendinize güvendiğiniz bir laneye gidin, bu lane solo veya mid ise gang istemeyin lanede kendiniz adamı tokatlayın.
    2- 8-9 levellar arası bot lane'e gang atın. Top lane'e de gidebilirsiniz ama kennen zed civarı uçan kaçan herolar varsa sıkıntı çıkarabilir.
    3- Minyon kesicem diye kendinizi sıkmayın, roam oynamanız gümüşten çıkmak için daha kolay bir yol çünkü ward olsa bile adamlar öyle kör kişiler ki görmüyorlar.
    http://www.lolking.net/summoner/tr/2351280#history
    6-7 defa gümüş1 e çıkıp düştüm. Bu defa Yeni sezon'da altın çerçeve için ciddi oynuyorum 7 win streak yaptım gelene tokat gidene tokat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EasyRamiz -- 2 Ekim 2013; 21:57:05 >

• Haklısın cidden silver liginde ward olsada 50 kere sinyal atsanda görmeyen kör kişiler var ama bi ss verme o adama ss nerde mid report
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carry Potter

Haklısın cidden silver liginde ward olsada 50 kere sinyal atsanda görmeyen kör kişiler var ama bi ss verme o adama ss nerde mid report
    konu nick uyumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

konu nick uyumu.

Alıntıları Göster
    HOW TO CLIMG GOLD LEAGUE EZY WITH EASYRAMIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Alıntıları Göster
    4 win ile 100 puan 3 win ile seriden çıkış =7 win.

Benim ki daha basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Alıntıları Göster
    lanede adami tokatlamakta birşey yok asil sorun bizimkilerin tokatlanmasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: heidinindedesi

lanede adami tokatlamakta birşey yok asil sorun bizimkilerin tokatlanmasi

Alıntıları Göster
    Aynen kardeşim.Ya Jungle oynucan her lane'i kastırcan yada iyi oynadığın bir lanede jungledan birşşey beklemeden adamları tokatlıcaksın. 5 günde %80 Jungle oynuyarak Gold oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: -Jon Snow-

Aynen kardeşim.Ya Jungle oynucan her lane'i kastırcan yada iyi oynadığın bir lanede jungledan birşşey beklemeden adamları tokatlıcaksın. 5 günde %80 Jungle oynuyarak Gold oldum

Alıntıları Göster
    hop hop gangam stayla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

hop hop gangam stayla

Alıntıları Göster
    evelynn yada rammus jungle çıkış yoludur,ama support main olduğu için kullanamıyorum kaldım silverda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcepsX

evelynn yada rammus jungle çıkış yoludur,ama support main olduğu için kullanamıyorum kaldım silverda

Alıntıları Göster
    Rol seçme sistemi olsa, tüm maçlarda mid lane oynasam zaten şimdi çilingirdim. Support oynuyorum, sona ile resmen oyunu ben taşıyorum, oyuna girişte mid mid mid proyum diye spamlayan lavukların hepsi çöp ne oldu , sona+ignite ile resmen hepsinden iyi iş yapıyorum. Ah ah rol seçme sistemi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sepulchure

Rol seçme sistemi olsa, tüm maçlarda mid lane oynasam zaten şimdi çilingirdim. Support oynuyorum, sona ile resmen oyunu ben taşıyorum, oyuna girişte mid mid mid proyum diye spamlayan lavukların hepsi çöp ne oldu , sona+ignite ile resmen hepsinden iyi iş yapıyorum. Ah ah rol seçme sistemi....

Alıntıları Göster
    Bruisers alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Bruisers alın.

Alıntıları Göster
    1 hafta neredeyfe sırf win aldım 5 er 6şar puan alarak 88 puna çıktım sonra 2 gün lost streak tekrar 37 punamı ne düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

1 hafta neredeyfe sırf win aldım 5 er 6şar puan alarak 88 puna çıktım sonra 2 gün lost streak tekrar 37 punamı ne düştüm.

Alıntıları Göster
    10puan gelip 22 puan giidyor ben hayatta tek lig bile çıkamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: easymen

Hiç sorma.Son attığım oyunda ace yaptık haritanın ortasındayız karşı takımın kristallerinin önündeki kulelerde düşmüş.Ama yok gidip oyunu bitirmek yerine ..... ...... jax'ı baronu işaret etti caitlyn döndü barona kalan 2 kişide gidip oyunumu bitirsek yoksa baronamı yardım etsek derken adamların doğmasına 25 sn kaldı baron kesindi tam baseye girdik adamlar doğdu ve ace olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyakamozx

quote:

Orijinalden alıntı: easymen

Hiç sorma.Son attığım oyunda ace yaptık haritanın ortasındayız karşı takımın kristallerinin önündeki kulelerde düşmüş.Ama yok gidip oyunu bitirmek yerine ..... ...... jax'ı baronu işaret etti caitlyn döndü barona kalan 2 kişide gidip oyunumu bitirsek yoksa baronamı yardım etsek derken adamların doğmasına 25 sn kaldı baron kesindi tam baseye girdik adamlar doğdu ve ace olduk.

Alıntıları Göster
    kardeş önce bi kendin çıksaydın sonra guide yapardın.

ben kendi guide'imi veriyim: earlysi güçlü ve damage sahibi bir jungler oynayın. lanerin hepsini kazandırın. ve maçı kazanın. ben öyle yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

ben kendi guide'imi veriyim: earlysi güçlü ve damage sahibi bir jungler oynayın. lanerin hepsini kazandırın. ve maçı kazanın. ben öyle yaptım.

lee voli udyr iyi midir
  • quote:

Early de Shaco oynarım fb alırım ama karşı jungle amumu(banlanmadıysa) lee sin jarvan falansa toparlıyolar.Oyun uzayınca bitiyor shaco mesela.Bence daha dengeli seçimler yapmak lazım.
  • O değil de ward olsa bile görmüyorlar sözüne %100 katılıyorum adam sanki bir eliyle fare diğer eli ile yemek yiyor gibi oynuyor bütün maç boyunca gerçekten kör bir de
    Adam Jax oynuyor solodan mide baskın yapacak baronun önünde ultiyi açıp yürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reborn.

quote:

lee voli udyr iyi midir

lee, vi, nocturne, xin, elise beşlisini öneriyorum. takımda çok gap closer+damage varsa, yani assasin şampiyonlar varsa maokai oynuyorum. tuttuğun adam ölüyor. early gankleri de aynı şekilde etkili. oyun sonunda da takımın focus yapmasını kolaylaştırıp kenarda köşede adam yakalayarak maç kazandırabiliyor.

udyr da çok oynarım ama her zaman işlemiyor. wardlı lane'e gank atmak o kadar kolay değil. voli de aynı şekilde. bi de rakibin junglerına göre counterjungle için şampiyon almanızı öneriyorum. trundle bu konuda çok iyi.

rakipte nasus jungle varsa vi alın
    rakipten xin jungle varsa nocturne, lee sin ya da trundle alın. xin zhao'nun bu şampiyonlara karşı 1v1 de hiç şansı olmuyor. hatta udyr ve vi'ye karşı da hiç şansı yok.
    rakipte ilginç bir jungle varsa trundle alın. mesela pantheon jungle falan varsa trundle alın adamın jungleından çıkmayın.
    rakipte warwick varsa xin zhao ya da vi güzel oluyor.
    rakipte lee sin ve shaco gibi counterjungle'ı çok seven jungler varsa her zaman red'den başlayın.
    mavi taraftayken, red+blue alın sonra adamın rede gidin. hızlı jungle dönen şampiyonlarla çok güzel oluyor. adamı redini tam kesecekken az canlı yakalayıp kesiyorsunuz. mesela vi ve trundle ile redi yardımla alıp blue'yu smitesız kesiyorsunuz. rakipteki yavaş jungle dönen arkadaşa uğrayıp redine smite atıp adamı kesiyorsunuz.
    volibear'a karşı counterjungle yapmayı denemeyin. pasifi açılıp sizi keser. ignite almadığınız varsayıyorum.
    lee sin ile herkese counterjungle yapabilirsiniz. redde adamı bastığında her türlü keser.
    rakipte jarvan varsa vi seçebilirsiniz. 1v1 de net bir üstünlüğü var. ama jarvan'a counterjungle yapılmaz. çok rahat kaçıyor e q yapıp. hayatımda jarvan kesemedim hep 10 canla kaçıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterisk* -- 3 Ekim 2013; 4:03:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reborn.

quote:

lee voli udyr iyi midir

lee, vi, nocturne, xin, elise beşlisini öneriyorum. takımda çok gap closer+damage varsa, yani assasin şampiyonlar varsa maokai oynuyorum. tuttuğun adam ölüyor. early gankleri de aynı şekilde etkili. oyun sonunda da takımın focus yapmasını kolaylaştırıp kenarda köşede adam yakalayarak maç kazandırabiliyor.

udyr da çok oynarım ama her zaman işlemiyor. wardlı lane'e gank atmak o kadar kolay değil. voli de aynı şekilde. bi de rakibin junglerına göre counterjungle için şampiyon almanızı öneriyorum. trundle bu konuda çok iyi.

rakipte nasus jungle varsa vi alın
    rakipten xin jungle varsa nocturne, lee sin ya da trundle alın. xin zhao'nun bu şampiyonlara karşı 1v1 de hiç şansı olmuyor. hatta udyr ve vi'ye karşı da hiç şansı yok.
    rakipte ilginç bir jungle varsa trundle alın. mesela pantheon jungle falan varsa trundle alın adamın jungleından çıkmayın.
    rakipte warwick varsa xin zhao ya da vi güzel oluyor.
    rakipte lee sin ve shaco gibi counterjungle'ı çok seven jungler varsa her zaman red'den başlayın.
    mavi taraftayken, red+blue alın sonra adamın rede gidin. hızlı jungle dönen şampiyonlarla çok güzel oluyor. adamı redini tam kesecekken az canlı yakalayıp kesiyorsunuz. mesela vi ve trundle ile redi yardımla alıp blue'yu smitesız kesiyorsunuz. rakipteki yavaş jungle dönen arkadaşa uğrayıp redine smite atıp adamı kesiyorsunuz.
    volibear'a karşı counterjungle yapmayı denemeyin. pasifi açılıp sizi keser. ignite almadığınız varsayıyorum.
    lee sin ile herkese counterjungle yapabilirsiniz. redde adamı bastığında her türlü keser.
    rakipte jarvan varsa vi seçebilirsiniz. 1v1 de net bir üstünlüğü var. ama jarvan'a counterjungle yapılmaz. çok rahat kaçıyor e q yapıp. hayatımda jarvan kesemedim hep 10 canla kaçıyorlar.

Alıntıları Göster
    silver eloda %80 bot lane oyunun kaderini belirliyor. jungler olarak ne kadar earlyde koridorları takım arkadaşlarına kazandırsanda bir müddet sonra iş senden cıkıyor ve benim gördüğüm kadarıyla adc si cidden oynamayı biliyorsa ve snowball yapabilidyse oyunu rahat kazanıyorsun; oynamayı biliyor ve en azından koridorda tutunabilmişsede bir şekilde oyunun kaderini değiştiryor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.