Şimdi Ara

Güncel Tipo fiyatları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tipo 97 model 1,4 sx i.e. aracım var. Brc tüplü 2007'de araba 61.000 de iken takıldı ve işli. Araç zaten şu anda 99.252 km.de değişen hiçbir parçası yok. Tavan ve ön kaputta yer yer klasik güneş yanıkları var, ancak aşırı değil. Aracın 2. sahibiyim, Kullanım kılavuzu ve orijinal yedek anahtarı dahil her bişeyi var. Bunlar arabanın orjinalliğinin en önemli kanıtı. Şimdi 1 ay kadar önce bir marea aldığım için 2. araç konumuna düşen tipo mu satmaya karar verdim. Sahibinden.com da ilanı da var. 8800 istedim. Ancak araca bakanlar, yok fiyat çok istiyorsun, yok boya yanağı var, yok 1,4ler çekmiyor gibi bahanelerle fiyatı ölü eşek seviyesine çekme gayretindeler. (Bu arada galerici 7750 verdi). Sizden ricam son günlerde alım satımını bildiğiniz bir tipo varsa biten fiyatının ne olduğunu buraya yazmanız. En azından gerçek piyasa rakamlarına daha iyi vakıf olur ona göre yolumu çizerim. Katkıda bulunanlara şimdiden çok teşekkürler...

Bu da benim maviş:http://www.sahibinden.com/iste_o_hep_aradiginiz_temiz_tipo_-02WQQaXQQ17374111WQQpXQQdisplayitem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.