Şimdi Ara

Güzel bir private pve server önerisi olan.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. finallerin bitimiyle world of warcraft'a başlayacagız 6kişi. fakat güzel bir private pve server ariyoruz. geçen sene spinebreaker vardı ve genelde online oluyordu. oyuncular da iyi idi. naxx, zulgrub gibi raidleri felan çok rahat yapabiliyorduk. online player sıkıntısı da çekmiyorduk.

fakat bu server kapanmış, buna benzer bir server ariyoruz, pve'nin ön planda oldugu, online playerların fazla oldugu bir server. bir kisi eternal wow yazmis, nasil bilmiyoruz ama.

önerileriz varsa yazabilirmisiniz arkadaslar.

tesekkurler.

• yokmudur.
  • Eternal WoW'da oynuyorum. PvP realm iyi bence sabah oynuyorum genelde o saatte bile 114 kişi online olabiliyor. Bi de Redemption Realm'i var. Yanlış hatırlamıyosam 10x rate'li bi realm o da. Tavsiye eder misin dersen ederim.
  • hmm anladım. peki o realm nasıl? raidler calisiyor mu? yapan varmi? o dedigin server pve ağırlıkta di mi. raid,dungeonlar felan takilan oluyor mu? biraz bilgilendirebilir misin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rope -- 28 Mayıs 2010; 1:02:21 >
  • O realm'de açıkçası oynamadım diyebilirim. 16 lvl elf mage'de bıraktım sıkılınca. PvP realm'e geçtim. Zaten ben de bu ay oynamaya başladım benim de çok fazla bi bilgim yok server hakkında
  • hocam pve güzel bir private bulman bu aralar çok zor gibi.
    çok fazla şey değişti wow çekirdeğinde. private'ların bunları implemente etmesi çok zaman alıcak.
    bence 1-2 ay parana kıy orjinal oyna. daha çok zevk alacaksın. 1-60 arası kasmak zor değil zaten. 70-80 arası zorlar biraz seni hepsi bukadar.
    görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSIRIS

hocam pve güzel bir private bulman bu aralar çok zor gibi.
    çok fazla şey değişti wow çekirdeğinde. private'ların bunları implemente etmesi çok zaman alıcak.
    bence 1-2 ay parana kıy orjinal oyna. daha çok zevk alacaksın. 1-60 arası kasmak zor değil zaten. 70-80 arası zorlar biraz seni hepsi bukadar.
    görüşmek üzere.

aslında dogru söylüyorsun. en mantıklısı o..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.