Şimdi Ara

SATILDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
5.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500 gold aldım. 1 dk demeden geldi. sorunsuz ticaret oldu. teşekkürler

• ilk goldumu aldım 500 gold hızlı ve sorunsuz teşekkürler.

• Güvenli alışveriş, toplam 2 dk sürdü para hesaba yattıktan sonra. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

• 2 adet 500 gold aldım. Hiç sıkıntı çıkmadı. Dürüst satıcı.

SATILDI 

• Kendisinden 500 gold ve 500 goldluk mc satın aldım. Iban'a parayı gönderdikten hemen sonra ürünlerin gönderimini sağladı sağolsun. Güvenilir satıcı.

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arkadaştan gold almadan önce kendi gold satış postum altındaki yorumları zaman ayırıp okursanız sevinirim. En azından kiminle alış-veriş yaptığınızı görebilirsiniz.

• Yukarıda bana yorum yazan arkadaştan 1500 gold almış olup sadece 500 gold teslimat yaptığı için kendisinin satış postuna yeni gold almak isteyen veya mevcut müşterilerimiz için uyarılarda bulundum. Rahatlıkla okuyup inceleyebilirsiniz :)

19 mart 2023 itibariyle durum DH yetkililerine iletilerek ilgili şahsın hesabı askıya alınmıştır.

Edit: yorum atmaya devam ettiğin için teşekkür ederim z tipi dolandırıcı :) başlık sayende üstte kalıyor. Her yorumunda da tıklanma kasıyorum sayende. Sanırım bu çaldığın 500 tl nin reklam hizmeti, var ol! 250 tl için bunları yapıyorsan senin tek rakibin sülün osman, devam et!
    SATILDI

20 mart 2023 itibariyle hesabı tekrar askıya alınmıştır. Dolandırmaya devam mı? Ne zaman namusunla iş yapacaksın sen?
    SATILDI

Banka dekontunu alelen paylaşamamı isteyip hukukçu olduğunu iddaa etmen ayrı ironik. Bu saatten sonra artık uğraşmayı bırak istersen al o 500 tl fazla verdiğim helal olsun sana yeter ki insanları dolandırmaya yeltenme artık.

Son edit: İlgili şahıs forumdan kalıcı bir şekilde uzaklaştırılmıştır. Moderatörlere teşekkür ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinybubblesz -- 20 Mart 2023; 23:43:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kendisinden bir çok kez gold aldım. Güzel bir işbirliğimiz var. 10/10 satıcı

• Tebrikler yalvar yakar 1 günlük hakaretten banlatmışsın :) onu da sanki dolandırıcılıktan banlatmış gibi lanse etmen komik olmuş. Düşünsenize dolandırıcıyı 1 gün banlıyorlar xD

18 Mart tarihli almış olduğunu söylediğin goldun banka dekontunu halen beklemekteyim. Bu saatten sonra daha fazla seninle ilgilenmeyeceğim. Yalancı ve iftiracılarla zamanımı harcamayacağım.

Bu kişilikten gold alan arkadaşlar kesinlikle 2 defa düşünsün. Ben bu arkadaşa dolandırıcıdır demiyorum. Ama piyasayı elinde tutmak için yapmayacağı şey yoktur.

Edit : Halen ne dekont var ne bir şey boş konuşmaya devammmmmmm. İftiracı yalancı adam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7220787FE -- 20 Mart 2023; 17:14:34 >
  • 500 Gold ve Gem Store'dan bazı isteklerim oldu. Sorunsuz bir alışveriş yaptık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.