Şimdi Ara

Hacettepe burs sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    mesele saygınlık değil hocam, dışarıdaki insanların büyük bir çoğunluğu hacettepeyi sıhhiye'deki kampüs ve sağlık bilimlerinden ibaret sanıyor.
  • böylebuyurdudh kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam
  • böylebuyurdudh kullanıcısına yanıt
    Tev 21 eylülde basliyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabancinin tarihi belli mi ?

• batuhan157 B kullanıcısına yanıt
    sabancı 2020 burs başvuru tarihini henüz açıklamadı heralde
  • Maddi durumun kötü değilse, şehit-gazi yakını değilsen bursu unut derim. Ceng okuyormuşsun zaten daha 1. sınıftan ben üç beş bir şeyler yaparak paramı kazanıyordum. 2. ve 3. sınıfta yurtdışından dövizle birtakım freelance işler yapmaya başladım rahat bulunuyor hedefini bunlara yönelt.
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Ne yapiyordun hocam anlatirmisin biraz yol goster bize

• Maddi durumla alakalı bu burs şeyleri okula özel burs olsa da olmasa da babanin arsası evi arabası varsa memursa çok zor burs veriyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Maddi durumun kötü değilse, şehit-gazi yakını değilsen bursu unut derim. Ceng okuyormuşsun zaten daha 1. sınıftan ben üç beş bir şeyler yaparak paramı kazanıyordum. 2. ve 3. sınıfta yurtdışından dövizle birtakım freelance işler yapmaya başladım rahat bulunuyor hedefini bunlara yönelt.
    yurt içi dışı freelancer cidden güzel fikir çünkü kurdan etkilenmiyorsunuz. konu açılmışken diğer (benzer) fikirler ise şunlar:
    - internet sitesi açmak (başkaları için açarsanız fena para yok. kendinize reklam vb. için açmayın eskisi gibi kolay değil bu işler kendimden biliyorum piyasa türk siteleri ile doldu taştı)
    - makale yazarlığı yapmak (ingilizce ve türkçe)
    - çevirmenlik yapmak
    - başkalarının yazılım ödevlerini yapmak (r10.net ve wm aracı forumlarında böyleleri sıkça bulunur ha bir de facebook ceng gruplarında)
    - dil öğrenip mobil uygulama kodlamak (gerek başkaları için, gerek de kendiniz reklamlardan kazanmak için)
    - dil öğrenip masaüstü uygulama kodlamak (başkaları için)
    - css öğrenip web tasarım yapmak
    - css js php öğrenip web sitesini 0'dan yapmak & tema kodlamak & eklenti kodlamak (1-2 yıllık uzun vadede bu tabi :D )
    - website güvenliği, backlink paketi, site içi seo analizi gibi çeşitli hizmetler satmak (r10.net ve wm aracı forumlarında örneklerini görebilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.)
    bunlar hem kendinizi geliştirmenizi sağlar hem de harçlık çıkartır. uzmanlaşıp katma değerli bir şeyler üretebilirseniz kazancınız harçlık değil maaş olur ama bu ciddi bir bilgi birikimi ve emek ister tabi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanyaziyor -- 3 Eylül 2020; 22:57:28 >

• kaptanyaziyor kullanıcısına yanıt
    Evet hocam,saygınlık doğru kelime olmadı.Bilinirlik desem daha iyi olurdu galiba,forumda bazı üniversiteler ne kadar abartılsa da bir de bu işin gerçek karşılığı var.

• Helbram kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam, sınava girdiğim sene baya araştırmama rağmen sınav bitene kadar hacettepeyi hiç duymamışım mesela :D ayrıca iyi niyetiniz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanyaziyor -- 3 Eylül 2020; 23:37:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.