Şimdi Ara

HAF 912 PLUS MOD--GÜNCELLENİYOR-- ÖN PANEL -- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
6
Favori
17.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kocaeli izmitte olan bi arkadas varsa benım kasayada bı el atsak :D:D
  • Kasanın önü kötü olmuş ilk hali daha iyiydi
  • O öndeki fan pek hoş durmuyor hocam bana göre. Orjinali daha iyi geliyor bana.
    Bu arada hala yan kapak pleksi yapıyor musunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

O öndeki fan pek hoş durmuyor hocam bana göre. Orjinali daha iyi geliyor bana.

Kasanın önü şu anki haliyle kalıcı değil, yapılacak işler var tabiiki. Zamanım olduğu nisbette birşeyler yapmaya gayret ediyorum. İzleyin ve görün.
    Kasa modifiye işlerim devam ediyor elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMFİBİ -- 3 Şubat 2012; 15:44:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMFİBİ

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

O öndeki fan pek hoş durmuyor hocam bana göre. Orjinali daha iyi geliyor bana.

Kasanın önü şu anki haliyle kalıcı değil, yapılacak işler var tabiiki. Zamanım olduğu nisbette birşeyler yapmaya gayret ediyorum. İzleyin ve görün.
    Kasa modifiye işlerim devam ediyor elbette.

Mod. bölümündeki konularınızı sürekli takip ediyorum zaten.
    Tamam hocam müsait bi zamanda gelicem inşallah. Haf 912 yan kapağına pleksi için.

• İçi çok hoş görünmüyor hocam ışıklandırmayla sanki daha hoş olur
  • Dışta sorun yok ama için daha güzel görünmesi için mavi ışık deneyebilirsin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: thescarecrow

Dışta sorun yok ama için daha güzel görünmesi için mavi ışık deneyebilirsin hocam

@ thescarecrow - @ turbo-powwer;
    Bu kanıya nerden vardınız bilmiyorum ama, kasada ışıklandırma var zaten. (Mavi led)
    Önceki sayfalardan iki resim takdim edeyim.

HAF 912 PLUS MOD--GÜNCELLENİYOR-- ÖN PANEL --  HAF 912 PLUS MOD--GÜNCELLENİYOR-- ÖN PANEL --

• quote:

Orijinalden alıntı: AMFİBİ

quote:

Orijinalden alıntı: thescarecrow

Dışta sorun yok ama için daha güzel görünmesi için mavi ışık deneyebilirsin hocam

@ thescarecrow - @ turbo-powwer;
    Bu kanıya nerden vardınız bilmiyorum ama, kasada ışıklandırma var zaten. (Mavi led)
    Önceki sayfalardan iki resim takdim edeyim.

Alıntıları Göster
    Hocam ışıklandırmayı farketmemişim, pardon
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Öndeki 200mm Yakıyor .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

http://cmstore.coolermaster-usa.com/product_info.php?products_id=131 linkteki kapak 912 ye uyar mı acaba?

Mümkün değil. Linkteki kapak 932 kapağı ve o kasa full tower, 912 ise midtower kasadır.
  • O zaman 922 kapağı olabilir değil mi? O da mid nasılsa.
  • Bir kasa kapağının başka bir kasaya uyması 1/1000 gibi birşey. Mümkün değil gibi yani.
  • Teşekkürler.
  • img405.imageshack.us/img405/9854/sonra3.jpg

Güç kaynağının yanında viper yazan parçayı yapıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

img405.imageshack.us/img405/9854/sonra3.jpg

Güç kaynağının yanında viper yazan parçayı yapıyor musunuz?

Bende sormuştum daha önce yapıyordum demişti. Hatta kendi kasasına da yapmıştı @Amfibi hocam. Fakat resimlerin linki uçmuş üst sayfalada gözükmüyor.
  • öndeki ek fana mavi led gitmemiş bence
  • @amfibi hocam demişsinizki bu kasa kablo toplama ozellıgı ıcın bıle alınır. sahsen buyuk ıhtımal xpredator alacagım bu kablolar ve stok fanda boşta 40 derece sıcaklık yüzünden. ( fan'ın klipslerinin yerine oturdugundan eminim çıt sesi tamam, çekiyorum oynamıyor ama sıcaklık fazla. )

benım kasanın halı aşağıdaki şekilde.

http://i.imgur.com/bKi9D.jpg

lakin xpredatorden once bazı seylerden emın olmam lazım.

sizin kullandığınız psu modüler mi ? benımkı duz psu dolayısıyla cok fazla kablo karısıklıgı oluyor. kasayı degıstırmek yerıne moduler psuya mı geçiş yapsam işe yarar mı ? bu karısıklıgı nasıl gıderebılırım ?

-- ön tarafa 4 adet XIGMATEK XLF SERİSİ 80MM fan taksak acaba sogutma acısından bir fark görürmüyüm.

200mm fanın pek bir yararını görmüyorum açıkcası. bu yuzden yan kapakta 140mm fan calıstırıyorum sıcaklık bıraz dusuyor ama yeterlı degıl. bu on fanları bu yuzden sordum.

pleksiyi istanbulda yaptıracagımız bır yer bılıyormusunuz ?

Pleksi yaptırıp pleksinin üstüne 2 adet 8cm fan koysak sizce nasıl olur - yan kapakta fan tavsiye etmiyorsunuz biliyorum fakat olabildiğince dışardan soguk hava gelsin istiyorum nasıl sağlarım bunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aofd -- 23 Şubat 2012; 19:58:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aofd

@amfibi hocam demişsinizki bu kasa kablo toplama ozellıgı ıcın bıle alınır. sahsen buyuk ıhtımal xpredator alacagım bu kablolar ve stok fanda boşta 40 derece sıcaklık yüzünden. ( fan'ın klipslerinin yerine oturdugundan eminim çıt sesi tamam, çekiyorum oynamıyor ama sıcaklık fazla. )

benım kasanın halı aşağıdaki şekilde.

http://i.imgur.com/bKi9D.jpg

lakin xpredatorden once bazı seylerden emın olmam lazım.

sizin kullandığınız psu modüler mi ? benımkı duz psu dolayısıyla cok fazla kablo karısıklıgı oluyor. kasayı degıstırmek yerıne moduler psuya mı geçiş yapsam işe yarar mı ? bu karısıklıgı nasıl gıderebılırım ?

-- ön tarafa 4 adet XIGMATEK XLF SERİSİ 80MM fan taksak acaba sogutma acısından bir fark görürmüyüm.

200mm fanın pek bir yararını görmüyorum açıkcası. bu yuzden yan kapakta 140mm fan calıstırıyorum sıcaklık bıraz dusuyor ama yeterlı degıl. bu on fanları bu yuzden sordum.

pleksiyi istanbulda yaptıracagımız bır yer bılıyormusunuz ?

Pleksi yaptırıp pleksinin üstüne 2 adet 8cm fan koysak sizce nasıl olur - yan kapakta fan tavsiye etmiyorsunuz biliyorum fakat olabildiğince dışardan soguk hava gelsin istiyorum nasıl sağlarım bunu ?

Merhaba..

1: Stok fandan fazla birşey beklememek lâzım. İşlemcinizi bilmiyorum ama, daha kaliteli (Bütün soğutucular İntel stok fandan kalitelidir) bir soğutucu ile değiştirmenizi tavsiye ederim.

2 : Benim psu modüler, sizinki modüler değil ama bu dert değil. Zamanında Tagan2 Force 800W kullanmıştım ki, onun kabloları bir hayli fazla ve üstelikte kalın ama yine de gizlemeyi başarmıştım. Siz kasanızda hiç kablo gizleme çalışması yapmamışsınız sanki.

3 : 80mm fanlar soğutmada pek etkili değiller malesef. Bol miktarda kafa şişirirler. Kasanın önündeki fan gayet yeterli.

4 : 4870 ekran kartı kullanıyorum (Sıcak çalışır) ve kasada yan kapak dahil hiç ek fan takma gereksinimi hissetmedim. Sizin sorununuz tamamen stok fanla alâkalı bence.

5 : Kapağı gönderirseniz ben hallederim. Kapağa fan tavsiye etmiyorum çünkü, hem görüntüyü bozuyor, hem de kapağı her açıp kapatmada fiş takma derdi oluyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.