Şimdi Ara

Hafta İçinde Teyzeme Fiesta Alıyoruz SS Gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisi öğretmen 50kya sıfır en iyi benzinli otomatik fiesta dedim ona karar verdik hafta içinde gidip alacağız kırmızı veya bordo titanium olacak inşallah ellerinde vardır 1.0 51k 1.6 49k ford çok indirim yapıyor 1.0'ı 48 49'a bırakırlar güzel araba teyzem zaten bize komşu arada çalarımda
    Araç güzel vallaha ben önerdim sorumluluk bende
    16 yaşındayım araba benden soruluyor
    İyi bir seçim mi dersiniz ?
    Poloda güzel ama sıra muhabbeti falan var kim bekleyecek o kadar fiesta forever

• Kardeşim tamam alacaksınız sakin ol. Bu kaçıncı konu oldu?
  • maestro720 M kullanıcısına yanıt
    Ergenlik hocam, olabilir bu tür şeyler. Yarın kendisi de gülecek bu dediği komikliklere, bırakın istediği gibi yazsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Ergenlik hocam, olabilir bu tür şeyler. Yarın kendisi de gülecek bu dediği komikliklere, bırakın istediği gibi yazsınlar.

ne var ki ?
    normal konu işte 16 yaşındayım arabalarla ilgiliyim severim fiesta dedim onu alcaklar alıncada ss'lerle destekleyecem zaten komik olan ne *
  • "16 yaşındayım araba benden soruluyor"
    Bırakın heyecanını yaşasın. :)
  • Jean-Christophe kullanıcısına yanıt
    Mesajındaki bazı cümleler komik, bu mesajın da tamamiyle ayrı bir komedi, ne bu celallenme, atarlanma? 3 tane konu açıyorsun, bu yetmiyor bütçe birden 20bin artıyor, inandırıcılığı azalıyor, insanların yardımını kendi egonu tatmin etmek için kullandığını hissettim. Aynı konular, birbirinden farksız, çarpıtılmış saçma sorular. Sanki market sırasında yazmış gibi, 'bunu alıyorum ha, bak size sordum da alıyorum' havası var zaten. Otomobil senden soruluyorsa, insanları bu kadar cevap yazdırmaya itmene gerek yok, zaten senin sözde engin ve uçsuz bucaksız bilgilerin her şeye yeter.

Böyle devam ediyim mi, yoksa susacak mısın? Gerçekten klavye sizleri çok değiştiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Mesajındaki bazı cümleler komik, bu mesajın da tamamiyle ayrı bir komedi, ne bu celallenme, atarlanma? 3 tane konu açıyorsun, bu yetmiyor bütçe birden 20bin artıyor, inandırıcılığı azalıyor, insanların yardımını kendi egonu tatmin etmek için kullandığını hissettim. Aynı konular, birbirinden farksız, çarpıtılmış saçma sorular. Sanki market sırasında yazmış gibi, 'bunu alıyorum ha, bak size sordum da alıyorum' havası var zaten. Otomobil senden soruluyorsa, insanları bu kadar cevap yazdırmaya itmene gerek yok, zaten senin sözde engin ve uçsuz bucaksız bilgilerin her şeye yeter.

Böyle devam ediyim mi, yoksa susacak mısın? Gerçekten klavye sizleri çok değiştiriyor.

ne var ki
    ikinci el bakıyodu bügün geldi dedim sıfır al gitsin öğretmen zaten 50k'ya kadar olur dedi fiesta düşünüyoruk 1.0 ecoboost
    arabadan anlarım birader sıkıntı yok sen rahat ol ben önerilerinizi soruyorum milleti gelin yorum yazın lan diyen yok.
    ayrıca farkettiysen fiesta diyorum teyzeme diyorum neyin egosunu tatmin edecem zaten c4'ümüz var.
    ileri zamanda qasqai dizel ot alabiliriz o zaman bende ehliyetimi almış olurum c4 benim olur qasqai'yide alabilirim ama c4 diyorum çünkü manyak bi araba kullanıyorumda bu ara.fiesta gelisn onuda kesinlikleee kullanacam

sana hafta içinde bakalım hazır araç varsa zaten ss atacam söz konuyu editlerim merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Ne diye çocuğun üstüne gidiyorunuz ? Hevesle yazmış.

B sınıfına 50 bin muhabbetine girmeyeceğim seçme şansı yok ikinci el alınmayacaksa.

Bu arada kararın doğru kardeşim. Özellikle 1.6 atmosferik daha hoş olur ama 1.0 mtv yi düşük öder. Fiesta da pek çok konuda sınıfının iyilerinden.

unuttum bak abi mtv olayını ben orda da fark eder ben yakıt için diyordum 1.0 olsun 1-1.5k fark için diye.
    51k diyorlarda kırmızı seçince renk farkıda geliyor bayi indirimiyle 49 50 olur inşallah
    abi kullanacak olan bayan normalde 25k falan arıyordu sıfır al dediğim için 50 olur dedi öğretmen zaten 50kyı ödeyebilir sıkıntı yok.
    5 sene binecek araca polo nasıl sence sıra vardır diye pek yanaşmadım gidince bakacağız zaten onada sıra yoksa kırmızı ve benzinli otamaitik 50kya verirlerse polo'da aldırabilirim hele bi bineyimde ikisine.

• Ne diye çocuğun üstüne gidiyorunuz ? Hevesle yazmış.

B sınıfına 50 bin muhabbetine girmeyeceğim seçme şansı yok ikinci el alınmayacaksa.

Bu arada kararın doğru kardeşim. Özellikle 1.6 atmosferik daha hoş olur ama 1.0 mtv yi düşük öder. Fiesta da pek çok konuda sınıfının iyilerinden.
    Otomatik polo için kefil olma derim. Forumda ve google da dsg sorunlarını araştır biraz anlarsın neden olmaman gerektiğini. Riske etme.
  • quote:

abi clio'yuda çok beğeniyoruz kırmızısı çok hoş 52 yazmış reno 49 50 ye verir mi benzin otomatiğini ?
    fiesta'nın tek beğenmediğim yanı biraz dar bunalıyorum ben arka koltukta şuan tam bilmiyorum almaya giderken bakarım iyice gittiğimiz gün karar verir alır herhalde
    reno bence 50 ye verir öğretmenlere indirim yok mu ?
    polo'da sıra var mı ki ?
    dsg sorun çıkartır mı ki acaba ?

edit:bende tam dsg demiştim biliyorum çok sorunlu babam jetta aldığında dizel otomatik almamıştı dsg sorunlu diyerek kendimde biliyorum. poloyu eledik o zaman
    clio kırmızı renk otomatik 50k ya biter mi dersin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean-Christophe -- 4 Ağustos 2014; 0:48:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean-Christophe

quote:

abi clio'yuda çok beğeniyoruz kırmızısı çok hoş 52 yazmış reno 49 50 ye verir mi benzin otomatiğini ?
    fiesta'nın tek beğenmediğim yanı biraz dar bunalıyorum ben arka koltukta şuan tam bilmiyorum almaya giderken bakarım iyice gittiğimiz gün karar verir alır herhalde
    reno bence 50 ye verir öğretmenlere indirim yok mu ?
    polo'da sıra var mı ki ?
    dsg sorun çıkartır mı ki acaba ?

edit:bende tam dsg demiştim biliyorum çok sorunlu babam jetta aldığında dizel otomatik almamıştı dsg sorunlu diyerek kendimde biliyorum. poloyu eledik o zaman
    clio kırmızı renk otomatik 50k ya biter mi dersin ?

Alıntıları Göster
    aaaa bi saniye megane otomatik 51k beyler 50ye bırakırlar megane mi alsak

Renault 50 dende aşağı verir. Aracı kararlaştırdıktan sonra otur bilgisayara çevre illerde ilçelerdeki bayilerin numaralarını yaz teker teker. Mesela bütün ford bayilerini. Sonra aileden dili dönen biriyle arayın teker teker şu şu araba için son fiyat istiyorum deyin. Verilen fiyatları yazıp kararlaştırın. Sıfır araba böyle alınır. Bu şekilde renault ve forddan iyi fiyat alırsın. 208 in otomatiği varsa onada bak. Yarisada bak. Üç aağı beş yukarı aynı arabalar bunlar.
  • quote:

Renault 50 dende aşağı verir. Aracı kararlaştırdıktan sonra otur bilgisayara çevre illerde ilçelerdeki bayilerin numaralarını yaz teker teker. Mesela bütün ford bayilerini. Sonra aileden dili dönen biriyle arayın teker teker şu şu araba için son fiyat istiyorum deyin. Verilen fiyatları yazıp kararlaştırın. Sıfır araba böyle alınır. Bu şekilde renault ve forddan iyi fiyat alırsın. 208 in otomatiği varsa onada bak. Yarisada bak. Üç aağı beş yukarı aynı arabalar bunlar.

abii 1 saniye
    yanlış mı gördüm hayır
    megane otomatik vites cvvt ama edc değil cvvt otomatik olanı cvvt ne ise bilmiyorum ama otomatik işte
    51.150 mi ne yazmışlar yeni kasa clio yerine onu almak mantıklı değil mi megane otomatik vites ve 50k süper olur vallahi
    ankara neziroğluna gideceğiz en ucuz neziroğlu veriyor zaten

Megane cvt + yedek lastik + 16 jant ı 50 ye rahat bırakırlar. Ellerinde araç varsa navigasyonlusunu bile alırsın 50–51 e.

Kasa değiştirecek ama sonuçta fiesta polo falande değiştirecek. Aynı paraya alınacak b sınıflarından çok daha avantajlı. Ama cvt şanzımanı iyi araştır. Bayan için iyi olur vites geçişlerini hissetmez vb ama araştır bakalım megane 3 cvt den sorun yaşayan var mı memnun mu kullanıcılar.
  • quote:

Megane cvt + yedek lastik + 16 jant ı 50 ye rahat bırakırlar. Ellerinde araç varsa navigasyonlusunu bile alırsın 50–51 e.

Kasa değiştirecek ama sonuçta fiesta polo falande değiştirecek. Aynı paraya alınacak b sınıflarından çok daha avantajlı. Ama cvt şanzımanı iyi araştır. Bayan için iyi olur vites geçişlerini hissetmez vb ama araştır bakalım megane 3 cvt den sorun yaşayan var mı memnun mu kullanıcılar.

ekstraları almazsak sıkı pazarlıkta 48'e biterse iyi olur vallaha cvt şanzımana bakacağım.
    megane bu boru mu fiestayı da poloyuda tokatlar kasa değiştirecek olsun c sınıfı c sınıfıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jean-Christophe

quote:

ekstraları almazsak sıkı pazarlıkta 48'e biterse iyi olur vallaha cvt şanzımana bakacağım.
    megane bu boru mu fiestayı da poloyuda tokatlar kasa değiştirecek olsun c sınıfı c sınıfıdır

Alıntıları Göster
    bayana ufak araç makbuldur fiesta ideal manevra kabiliyeti de yüksek hayırlı olsun ssleri bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: tarx

bayana ufak araç makbuldur fiesta ideal manevra kabiliyeti de yüksek hayırlı olsun ssleri bekleriz

ya abi(büyük ihtimal büyüksün benden arkadaş manasında demedim abi kelimesini yanlış anlama olmasın)
    şimdi aynı paraya megane varken fiesta falan alınır mı ?
    birde kırmızı alacak aracı renk farkı olacak 1.0 ecoboost bırakırlar mı 50 ye hatta 48 falan olsa süper olur.
    ss atarım inşallah ellerinde vardırda hemen alırız

edit:abi punto önerir misin onlar ucuz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean-Christophe -- 4 Ağustos 2014; 1:15:20 >

• Bak bu konuda haluk beyin yazdığı cümleleri çok iyi oku ve öğren. Çok yararını görürsün.

http://forum.donanimhaber.com/m_50255365/tm.htm
  • quote:

Bak bu konuda haluk beyin yazdığı cümleleri çok iyi oku ve öğren. Çok yararını görürsün.

http://forum.donanimhaber.com/m_50255365/tm.htm

saol cvt'yi övüyor mu sövüyor mu anlamadım iyi diyor ama sorun çıkardığı içinde ford falan kaldırmış maceraya girmeyip fiesta alıp gidelim mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.