Şimdi Ara

HAFTAYA AÇIKLANACAKMIŞ NTV SON DAKİKA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kararsız İstanbullu kullanıcısına yanıt
    Sonuçlar zaten hazır kardeşim abbas güçlü dün söylemişti ki o adamın bilgi aldğı bariz ayrıca yerleştirme işlemleri max. 2 gün alır zaten her şey programlarla halloluyo

Geçen yıl ali demir in bi röpörtajını hatrlyorum normalde yerleştirme sonuçlarını 2.günde açıklayacaktık ama başbakan bayramda insanları kayıt telaşına sokmayın takvimi geciktirin dediği için 6 günde açıkladık demişti(geçen yıl kayıt tarihi bayrama denk geliyodu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dar görüşlülük değil kardeşim bayramı tamamen bir kenara koyuyorum
    bu yeni başkan ek mesai yaptırmayacağız tarzı bişey demedi mi bu lys sonuçlarının açıklanma zamanında , bu resmen ... bisey diyeceğim ama demiyorum kaç gece bekledim uykusuz kaldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurThaN01

Devlet sektöründen özel günlerden 1 gün/ yarim gün önce iş biter. Veya bitmez. Ama mübarek günler tatildir :))
    Tatil oldugundan vardiya vardiya neden çalişsinlar? Bana dert yanacagına toplanın mail yağdırın. Cevabinizi alin.

Yanılıyorsun ama hala ısrarla kendini savunuyorsun. Abbas güçlü günlerdir yayın yapıyor dediği şey ise "Arıyorum, her an açıklanabilir diyorlar davaların sonuçlarını bekliyorlarmis malum açıklandıktan sonra her şey bitiyor." Lys nin 30 Temmuz da açıklayacağını söyleyen kişi de günler önce "20-24 Temmuz arası açıklanacak" diye söyledi buradan da anlaşılacağı üzere bayramda çalışmışlar. Neden açıklamıyorlar derseniz bana kalırsa Güçlü nun dediği gibi dava sonuçları bekleniyor.

• Amaç ne o zaman, davalar 2 günde sonuçlanmıyor diye biliyorum o ne alaka

• Kararsız İstanbullu kullanıcısına yanıt
    Davalar derken ?

Zaten dava sonuçlarını beklemeleri şehir efsanesi 1 aydan önce dava falan sonuçlanmaz

• Ben kendimi savunmuyorum sadece Türk milletimin sabırsızlıgına karşı öfke duyuyorum..
    Sana kimse bekle demedi İstanbullu. Sabahlara kadar otur demedik. Zaten sistem doğru olsaydı 1 yıl gece gündüz kitaplarla uyumazdık..
    Görüşler Cuma-Pazartesi açıklanacagı yönünde.

''ÖSYM resmi bir açıklamada bulunmuyor'' düşünenbiri. Bir çok mağdur olan insan veya başka konularla ilgili davalari vardir emin ol. Bunlardan biri sende olabilirdin.. Belki o kişinin tercihleri geçersiz sayıldı dava sonucu geçerli sayılacak?

''Lys nin 30 Temmuz da açıklayacağını söyleyen kişi de günler önce "20-24 Temmuz arası açıklanacak" demişsin. Bu adam sınav sonuclarının posta ile dağıtıldıgını söyleyen dönemde kalmış. O zamanlar tercih yapilir sınav sonuçları tercihlerden sonra açıklanırdı :D o adam bile böyle diyorsa diyorsunda adam kim? ÖSYM Başkanı falan mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizsimetri

Davalar derken ?

Zaten dava sonuçlarını beklemeleri şehir efsanesi 1 aydan önce dava falan sonuçlanmaz

Nöbetçi mahkemeler bunun icin var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizsimetri

Davalar derken ?

Baraj davası sonuclanmasa da geçici karar alındı ki bu kadar önemli bir sınava açılan davaların öncelik hakkı olsa gerek.

• Ne o zaman bu kardeşim

• Hafta sonuna kalmaz diye düşünüyorum sonuçların
  • Kardeş zaten zevkimizden uyumuyor değildik heyecandan gelecek kaygısın gözümüze uyku girmiyordu, binlerce kişiye..
    ben hiç bir kere bile önce bir hata yapılıp sonradan düzeltilen görmedim hepsine seneye girin dediler yıllarca ve ilk defa bu sene olmuyor davalar
    geçen senede vardı ama gayet makul sürede açıkladılar
    Ygsdede bir dolu vardı ne oldu, rekor sürede açıklandı
    e bu sene yeni bilgisayar sistemleri alındığınıda biliyoruz
    o zaman sorun başkan veya takımdır çünkü onlarla bu sorun geldi

• Kusura bakma ama yine saçmalıyorsun. Adamlarin yasli olması ne alaka? Basindan olanlar içeriden bilgi alabiliyorlar en basitinden Abbas Güçlü lys nin açıklanacağı gün birkaç saat önce "Osym kurulu toplantıda, ne zaman açıklayacağını tartışıyorlar" demişti. Bu adam osym başkanı olmadığına göre bu adamların toplantıda olduğunu bildiğine gore kahin falan olsa gerek, malum sana gore osym kimseye bilgi vermiyor. Yine açıklayacağında bütün başına saat 17 de "açıklandı" diye basın bülteni gönderdiler, gönderdiler diyorum çünkü sınav 17.15 te açıklandı ama bütün ajanslar ve kanallar 17 de açıklandı olarak son dakika verdi buradan anlaşılacağı üzere osym basına bilgi verebiliyor.

• Sınavlara zam yapmasını biliyorlar sadece, desinler 1 ay sonra açıklayacağız kesin tarih versinler boş yere beklemeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KurThaN01

kardeş neden bayram tatilinide sayiyorsun? Onlar insan değil mi? Tatil yapmadı mı?

Biz bayramda insan değilmiydik fizik çalışırken

• Polatkc P kullanıcısına yanıt
    bilgisayar okuyor diyosunda onun başında olması lazım değilmiki bence açıklanmaz bu hafta
  • Offffff

• anlamıyorum ki haftaya nasıl açıklayacak salı günü e-kayıtlar başlıyor.pazartesi mi açıklayacak ??? bence en geç cumartesi açıklanır.
  • E-kayıt diyosunuz da ille de e-kayıt la mı yapmak zorundayız, gidip kendimiz kayıt yaptıramıyor muyuz?

• blnmz kullanıcısına yanıt
    yaptırılıyor hocam 3-7 Ağustos üniversiteye gidip ordan kayıt yaptırıyorsunuz. 28temmuz- 5 ağustos arasıda e-kayıt
  • Hocam 3-7 Ağustos özel üniversite kayıdı diyordu baktığımda, anlamadım ki nasıl

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.