Şimdi Ara

HALUK ULUSOY GÖREVE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Türk futbolunun kurtuluşu için Haluk Ulusoy şart......

Yazımın başlığı ve yazacaklarım sadece şahsımı bağlar ve Türk futbolunun sadece bugün içinde bulundugu kaos ile alakalı değil Haluk Başkan bıraktıktan sonraki süreci de değerlendirerek bu başlığı atmak istediğimi söylemek isterim

Bizim bu ülkeden Haluk Ulusoy’u nasıl gönderdiğimiz dün gibi gözlerimin önünde…..Ne yapmıştı Sayın Başkan? Bır kısım kulüplerin başarısız yöneticilerinin yaptığı yanlış işler sonucu elde edemedikleri başarısızlıklar sonunda hedef tahtası olmuştu ama aynı Başkan’ın döneminde şampiyonluklar alındığında iade-i itibar yapılmış mıydı? Kesınlıkle hayır ama aynı Ulusoy’un döneminde Milli Takım’ın aldığı başarılar bu beceriksizler tarafından alkışlanmış mıydı? Ben ona da hayır diyorum ama bır Türk vatandası sporsever olarak Taksim meydanı’nda Dünya 3.olan Milli Takımımı karsılarken onur ve gurur duymuş ve bu başarının altında kimin emeğı varsa helal olsun demiştim. Fakat biz öyle bir ülkeyiz ki sadece kulüplerimiz için varız. Başarı varsa başarının sahibi kulüp başkanlarıdır… Ne güzel sistem değil mi, hatta Federasyon Başkanı veya MHK Başkanı görevi bıraktığında ağzının suyu aka aka “Biz gönderdik” diyenler de yok muydu? Ben de şımdi diyorum ki gönderdik diyenler getırdiklerıniz ne oldu, onu da anlatsanıza.. Anlatmayın bence, konuştukca batarsınız zaten bır kısmınız da bu bataklığın içinde boğulup gitmediniz mi ama sadece sizler boğulmadınız Türk futbolunu ve de asırlık cınarlar olan kulüplerimızi de yerle bir ettınız, mutlu musunuz?

Bana kımse cıkıp diyebilir mı kı “Haluk Ulusoy’a talimatla iş yaptırdık veya ahbap çavuş ilişkilerı icinde olduk Hacivat Karagöz oyunlarına alet ettik”…..Diyen varsa sabaha kadar tartışırım belge isterım. Ya da “Birilerinin siyasi veya başka bir şekilde dalkavukluğunu yapmıştır” dıyen varsa çıksın. Keza Haluk Ulusoy’un etrafında bır yığın asalak dalkavuk sürüsü vardı diyebilen varsa çıksın. Maçına hakem isteyen Başkan varsa çıksın…..Çıkarsa bunları söyleyecek biri, ben buradayım…

Haluk Ulusoy benim akrabam falan değil kendısıyle bir kez cenazede ayak üstü sohbetim olmuştur hepsi o kadar üstelik ben bır Fenerbahçelı’yim…. Tuttuğum takımı söylememdekı mesajı almışsınızdır sanırım, fakat Haluk Ulusoy Başkan adam gibi adamdır… Birilerinin is yaptıracağı adam değildir…. Türk futbolunun bugünku kaos ortamından kurtuluşunun da tek ilacıdır kanaatindeyim. Bu yüzden ben “Haluk Ulusoy göreve” diyorum, “Bu ülkenin sana ihtiyacı var Sayın Başkan” diyorum. Haa daha iyisini bilen varsa onu da söylesin de bilelim ama Aydınlar’ın geliş seklindeki Başkanlık şekli bu ülkede artık olmayacaktır keza Özgener’in gelişi de dahildır bu sözlerime.

Erkan Hakarar

• Ne Haluk Ulusoy'u ya.Tamam Türk futbolu değer kaybediyor,bitiyorda daha o kadar düşülmedi
  • FB-TS maçı sonrası Otto Bariç'in sırtına gelen taşa dönemin federasyon başkanı Haluk Ulusoy'un yorumu.

Ne o öyle sırtından 45'lik mangnumla vurulmuş gibi kendini yere atıyor.

Tamda tarafsız(!) bir başkanın yapması gereken açıklamayı yapmıştı.

Bu adam mı gelecek her şeyi düzeltecek.

Haa tabi FB hariç diğer takım taraftarlarının istediklerini sorguzsuz sualsiz savunmasız yapardı.

Ülke futbolu tertemiz oluverirdi. Tabi o da bir kahraman.

FB veya başka hangi kulup bu tür olayların içine karıştırdılarsa cezalarını çekmeliler.
    Ama sorgusuz sualsiz değil ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

FB-TS maçı sonrası Otto Bariç'in sırtına gelen taşa dönemin federasyon başkanı Haluk Ulusoy'un yorumu.

Ne o öyle sırtından 45'lik mangnumla vurulmuş gibi kendini yere atıyor.

Tamda tarafsız(!) bir başkanın yapması gereken açıklamayı yapmıştı.

Bu adam mı gelecek her şeyi düzeltecek.

Haa tabi FB hariç diğer takım taraftarlarının istediklerini sorguzsuz sualsiz savunmasız yapardı.

Ülke futbolu tertemiz oluverirdi. Tabi o da bir kahraman.

FB veya başka hangi kulup bu tür olayların içine karıştırdılarsa cezalarını çekmeliler.
    Ama sorgusuz sualsiz değil ?

ama harbiden abartmıştı hoca o da ya... o nasıl kendini atmaydı.
    haluk ulusoy istesede gelemz artık hem tepkiden daha önemlsi artık seçime katılamayacağından.

• İlker hocam her ne olursa olsun. Bir federasyon başkanı öyle saçma sapan %100 taraflı açıklama yapabilir mi ?

BJK' ın bir avrupa maçında rakip TD e öyle bir taş gelse ve oda aynı şekilde kendini yere atsa
    şimdi şak şak şak bravvooo denilen UEFA ne o öyle 45lik magnum gibimi derdi sence. (Neler yapacağını sen düşün.)

Ben yatıyorum. Hadi sana iyi geceler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.