Şimdi Ara

Hangi ADSL moduyla bağlanıyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adsl genelde ADSL_G.dmt ile bağlanıyor, fakat bu bağlantı şekliyle 4mbit de upload hızı modemde 1024 den düşük çıkıyor speed testde de upload oranında ciddi düşüş yaşıyorum.Modem ayarlarından manuel olarak adsl modunu ADSL_ANSI_T1.413'e getirdiğimde upload hızım 1024 oluyo ve gönderme hızımda artış gözlemledim.4mbit kullanıpta modemde upload hızı 1024 den düşük çıkan arkadaşlar adsl modunu ADSL_ANSI_T1.413'e getirip bi deneyin isterseniz.Birde bu kullanılan modlar arasında farkları bilen birisi varmı?

• Bende hepsini denedim ama genelde ayni gmdt.fast trellis on pppoa llc baglaniyorum baglantim aksam saat 8 den sonra gocuyor :D yurt disi ve yurt icine pingim ve paket kayiplarim saat gece 12:30a kadar devam edip ondan sonra duzeliyor tt ne yapiyor ben anlamadim telefonla aradigimdada insan gibi yardim edebilicek kapasitede personeli olmadigi icin cok zorlaniyorum erisim surelerim cok yuksek dememe ragmen bana durmadan modemde link varmi ttspeedtest nasil gibi sacma sorular yoneltilmesinden bıktım teknik kapasitesi olan personel istiyoruz sorunlara en azindan mantikli cevaplar verebilicek insanlarla konusmak istiyoruz bıktım...
  • gece yarısına kadar kısıyorlar, gece yarısından sonra açıyorlar. bu kadar basit. ondan sonra turbodan bahsediyorlar.

çin işkencesi bile bu muamelenin yanında yolda kalır. ehh çekirge bir zıplar iki zıplar üçüncüsünde turbo da kurtarmaz. bekleyelim görelim.
  • Ben LinkSys WAG354G adsl modemimde "multimode" yazan seçeneği kullanıyorum ama kotalı olduğum için, hızmış, turboymuş yüksekmiş düşükmüş pek önemli olmuyor.
    Önemli olan kotayı aşmaması. :))

Bu arda ADSL Durum sayfasından baktığımda GDMT ile bağlantığını gördüm. Her ne kadar multimode seçili olsa bile G.dmt kullanarak bağlanmış.
  • quote:

ama kotalı olduğum için, hızmış, turboymuş yüksekmiş düşükmüş pek önemli olmuyor.
    Önemli olan kotayı aşmaması. :))

bendede aynı sorun var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.