Şimdi Ara

HaNgİ ÇiZgİ FiLmİ İzLiYoRsuNuZ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
41.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edit: 2. sayfa demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roswell -- 27 Şubat 2006; 14:43:23 >
  • eskiden cok izlerdim simdi simpsonlar southpark

eski çizgifilmler ilgili başlık için (bkz.http://forum.donanimhaber.com/m_5704107/tm.htm )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apeka -- 27 Şubat 2006; 14:53:23 >
  • ben shaman king izliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: zeke hao ashakura

BEN SHAMAN KİNG İ İZLİYORUM EN İYİSİ O
     HaNgİ ÇiZgİ FiLmİ İzLiYoRsuNuZ

• nasıl resim alınıyor!!!!
  • resmin urlsini [simage] [/simage] arasına yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ren Tao -- 19 Mart 2006; 22:29:03 >
  • bende shaman king izliyorum adımdanda anlaşılır herhalde.
    en güzel karakter zek.
  • Life With Louie ve Çılgın Korsan Jack , Jetix'te çıkıyor.Ve rastgelirse izliyorum.HArbiden güzel yapmışlar.İkiside tam bir komedi.
  • Life with Louie butun bolumlerini en az 5-6 kere izlemöiişimdir cok iyi yaww hiçde sıkılmadım izlerken
  • NARUTO izliom ve hastasıyım , Shaman King falan bunun yanında bence aşırı çocuksu kalıyor....

NARUTO TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ >>> http://forum.donanimhaber.com/m_4664178/mpage_1/key_/tm.htm
  • pokemon isliyodum ama yok artuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

NARUTO izliom ve hastasıyım , Shaman King falan bunun yanında bence aşırı çocuksu kalıyor....

NARUTO TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ >>> http://forum.donanimhaber.com/m_4664178/mpage_1/key_/tm.htm

sen cocuksu cizgifilm istemiyom de yeter al sana TENJOU TENGE bence narutodan daha gusel walla eger kan gormekten korkmuyorsanız izleyin zaten ilk 2 bolumu izleyin bidaha bırakamassınız ben youtube.com dan izliyordum ama kota doldu riske girmek istemiyorum bu arada Narutonun karakterlerini biliyorum ama bence onlarda cocuksu ozellikle TENJOU TENGE'NİN yanında
  • şu adresi ver bakalım bi ren...

indirip bakiyim bi nasıl bişiymiş.....

Ninja Scroll'dan iyimi ?

pm'de atabilirsin
  • şşttt

OHA

google'da arattımda resimlerini...

Hentai gibi birşey len bu

sevdim sevdim

• gidip bulmussun fotoları ondan sonra ban hentai dion buda dovus sanatlarıyla ilgili bi anime (martial arts)
    simdi dogruya dogru hafif erotik sahneleri var ama bir dovus sahneleri var herkesin agzı burun kan bak sen bide tenjou tenge nagi die arattır heralde daha gusel seyler cıkar
    nagi ve arkı bob okul okul (dovus sanatları okulu) dolasıp ortaliği darmadagan ediyolar bunlar en guclu biziz havasında sonra bi gun bi okula geliolar butun adamları dagıtıolar ama 2sini dovemiyolar hatta vuramıyolar bile ondan sonra o okula katılmaya ve martial art ogrenmeye karar veriolar ama hikaye normalde cok daha derin onları anlatırsam zaten izlemenin tadı kalmaz bence girin youtube'ye aratın tenjou tenge die sonra izleyin bi AMV gorun nasıol biseymiş oda olmadı orda bolumleride var izleyin online olarak
  • shaman king zaten bakarsanız topici 37 sayfa oldu aldı başını gidio
  • torent buldum indiriom bakalım 1-24 bölümlerini :)

4.22 gb diyor...

pehh sabaha kadar inmiş olur herhalde :)
  • tabiki shaman king kurgu itibariyle bence gelmiş gecmiş en iyi senaryoya sahiptir sadece karakterler yas olarak biraz kucuk birazdan tenjou tengenin bi AMVsini vercem burdan
  • quote:

torent buldum indiriom bakalım 1-24 bölümlerini :)

4.22 gb diyor...

neyin torrenti narutonun mu??walla benim torrent olarak indirme sansım yok ole bolum bolum indiriorum mecburen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ren Tao

quote:

torent buldum indiriom bakalım 1-24 bölümlerini :)

4.22 gb diyor...

neyin torrenti narutonun mu??walla benim torrent olarak indirme sansım yok ole bolum bolum indiriorum mecburen

şu tenge jengo mu ne varya

onun torentini buldum işte.. 1-24 bölümleri arası....

bu arada sen nerden indirion tek tek banada söylermisin ? ??? pm at link varsa eğer
  • alın bu ne en guzel yerleri ne de en guzel AMV(anime music video)si ama elimde bu vardı bunu yolluyorum 5 Mba kadar dusurdum indirmesi kolay olsun die bence bi indirin

http://rapid share.de/files/15924521/tenjou_tenge.wmv.html
    arada bosluk olmıcak
    ben p2p kullanıyorum tek tek indirmek için hatta programın adıda limewire ya aslında su ispanyolcayı bi ogrensem varya butun animelrin bolumu 30-40 Mb olarak verilio brazilya sitelerinde deli oluyorum insan bi turkce alt ayzı koyar hadi turkce koymadın bari ingilizce koy diimi!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ren Tao -- 19 Mart 2006; 22:46:37 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.