Şimdi Ara

HANGİ İŞLETİM SİSTEMİ İYİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bilgisayarımda 8 gb ddr3 1600 mhz ram kullanıyorum dual mecburen 64 bit işletim sistemi kullanmak zorundayım Windows Xp Pro x64 mi yoksa Windows 7 Ultimate x64 daha sağlıklı ve iyi kullanım sağlar.Oyun ve programlarda sorun yaşarmıyım?

• win7 64 bit kur.
  • Windows 7 Ultimate x64 tabiki
  • Windows
    7
    Ultimate
    x64
  • Winxp pro 64 bit in çok sorunlu olduğunu okumuştum bir kaç yerde kendim denemedim.Kesinlikle win7 ultimate 64 bit öneririm.6gb ramli bir makinde denedim.Çok iyi.
  • Win 7 x64 Bit ULTİMATE akar derim :)
  • Windows 7 x64 ultimate kesinlikle tavsiyemdir
  • teşekkürler arkadaşlar win 7 ultimate kurdum bu arada performans test kullanan varmı benim pc 1505.8 çıktı puan iyimi?birde birşey sorcam benim 4 quadcore işlemcim var 21 21 21 21 boşta yükte 25 25 25 25 iyimi ısı derecesi soğutucu kullanıyorum
  • Kartalmı daha hızlı ferrari mi daha güzel gibi bi soru olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burberrys79

teşekkürler arkadaşlar win 7 ultimate kurdum bu arada performans test kullanan varmı benim pc 1505.8 çıktı puan iyimi?birde birşey sorcam benim 4 quadcore işlemcim var 21 21 21 21 boşta yükte 25 25 25 25 iyimi ısı derecesi soğutucu kullanıyorum

soğutucu kullanmıyorum derken
  • soğutucu kullanıyorum yazmıştım:)
  • Windows 7 Ultimate x64
  • ben epeydir donanım konusuna uzak kaldım o yüzden pek bilgim yok son sistemler hakkında kusura bakmayın.
    . Eskiden 64bit işletim sistemlerini pek önermiyorlardı problemli olur diye şu an o sorun aşıldımı ? kendime yeni i5 işlemcili bir laptop aldım ve işletim sistemi kurmak istiyorum. win7 ultimate x64 ü sorunsuz olarak kullanabilirmiyim yüklesem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

Windows 7 Ultimate x64 tabiki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.