Şimdi Ara

HANGİ KARAKTERİ AÇMALIYIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadşalr bir cevap isityorum europada ney açıyuım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForEverAsasin -- 27 Temmuz 2007; 14:29:16 >

• ya up ya 3 seçenek isityom ben two handed sword mu yoksa one handed swordmu yada double axe mi napıyım :S
  • hocam bi kere str mi olcan int mi olcan ona göre

str olcaksan meele skillerinden warrior ol derim ben

ama int olcam dersen wizard
  • YOK FULL STR OLUCAM DA warior one handed mı ?
  • buradan soracağına git hepsinden birer gün kas oyna..birkaç skillleri açılınca dene gör..hangisiyle keyifle oynuyorsan ona yönel..dönüp dolaşıp pvp ye getirmeyinde muhabbeti..yok charım şöyle olsun böyle olsun..arı gibi uçsun kelebek gibi soksun
  • demesi kolay sonra bide o charları silmek var 6 günde 1 seçim yapıcam ii seçim olsun!
  • Daha charlar tam oturmadı.Yapılandırmalar hakkında kimse fazla bilgiye sahip değil.O yüzden şimdi çin oyna.Sonra avrupaya dönersin
  • :SS
  • ya wizard/bard(full int) actım ben ii damage koyuo ama cook cabuk oluo,smdi 2handed sword/cleric(full str) actım cok rahat kasıorm.Yannız europe ta beenmediim bişi war cok az skill warhele ki çinlilere oranla acaba çinli glavier la awrupalı 2handed swordcu kapıssa kim alır....hmmm bnce glavier
  • su an zaten herkes deneme oyununu oynuyor bende bard rogue actım gidiyorum bakalım..
  • wizard actim cok cabuk ölüodu.cleric actim kendim kasinca ölüodum parti yoksa da kasilmidou:S
    one handed warrior actim tas gibi valla.tavsiye ederim tam süper bir char
  • ewt bende staff acctım cabuk oluo ama damagesıde guzel koyuyo
  • hangi karakteri beğendigin nikinde belli oluyo zaten onu açsana
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZuhalteR

ya wizard/bard(full int) actım ben ii damage koyuo ama cook cabuk oluo,smdi 2handed sword/cleric(full str) actım cok rahat kasıorm.Yannız europe ta beenmediim bişi war cok az skill warhele ki çinlilere oranla acaba çinli glavier la awrupalı 2handed swordcu kapıssa kim alır....hmmm bnce glavier

ama avrupalılar 1 yıl sonra çinlileri ezer skill yok ama lvl var bide mage oldunmu

• o nik taaa uskodan gelior bıraktım artık o oyunu ama ben im içimde two handed or one handed var hangisi sizce
  • avrupa karakterleri eziq yaw.. hiç gerek yk açmaya
    kardeşim 20 sn de bir pot basılırmı böle saçma şeymi olur yaw
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.